Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  06.-08.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Urbanová Lucie
 
 
 
Škutková Adéla
6:2, 6:1
 
Prici Terezie
6:2, 6:1
 
Ramachová Michaela
6:2, 6:0
 
 
 
Temenugov Isabella
6:3, 6:0
 
 
 
Zourková Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
Tichá Šárka
6:2, 6:4
 
Matelová Zita
6:1, 6:2
 
Raušová Nikola
7:6 (4), 7:5
 
Dvorackova Anna
6:3, 6:3
 
Dvorackova Emma
6:2, 6:1
 
 
 
Valentová Karolina
6:2, 6:2
 
 
 
Kulíšková Nikola
6:0, 6:0
 
Nerudová Eliška
6:3, 6:1
 
Veselá Barbora
6:4, 6:3
 
 
 
Holubová Aneta
6:2, 6:2
 
 
 
Čižmárová Karolína
6:1, 6:2
 
 
 
Jurdová Beata
6:3, 6:3
 
Ostravská Adéla
6:1, 6:2
 
Macháčková Adéla
6:4, 4:6, 6:2
 
Hrůzová Karolína
6:0, 6:0
 
Lebrušková Anna
2:6, 6:3, 6:2
 
 
 
Židelová Viktorie
6:3, 6:3
 
 
 
Zimanyiová Ela
6:0, 6:2
 
Kačurová Anna
6:4, 6:3
 
Bělušová Petra
6:3, 5:7, 6:2
 
 
 
Brožová Amélie
6:0, 6:2
 
 
 
Maršálková Kateřina
0:6, 6:3, 6:4
 
 
 
Chytilová Agatha
6:0, 6:3
 
 
 
Křížová Izabela
6:4, 6:4
 
Žáčková Nikol
6:2, 6:2
 
Borovičková Nicol
6:1, 6:0
 
 
 
Gregůrková Nicol
6:3, 6:4
 
 
 
Růžičková Tereza
6:1, 6:1
 
Tůmová Linda
6:0, 6:1
 
Turková Ema
6:2, 6:2
 
 
 
Svítilová Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
Dvořáková Natálie
6:3, 6:4
 
 
 
Chytilová Sofie
6:0, 6:0
 
 
 
Mastná Alice
6:3, 6:4
 
Boudová Valerie
6:4, 6:4
 
Davidová Natali
6:1, 6:3
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Paní Milana Galečková
Počet účastníků42
NasazeníBH
Urbanová Lucie 1745
Davidová Natali 6130
Valentová Karolina 7130
Borovičková Nicol 7425
Gregůrková Nicol 8125
Dvorackova Emma 8525
Židelová Viktorie 9320
Lebrušková Anna 9720
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 802940

Urbanová Lucie - Davidová Natali
 
 
 
Matelová Zita - Škutková Adéla
6:2, 6:1
 
Boudová Valerie - Žáčková Nikol
7:5, 6:2
 
Zimanyiová Ela - Holubová Aneta
6:0, 6:0
 
 
 
Křížová Izabela - Macháčková Adéla
6:0, 6:0
 
 
 
Brožová Amélie - Zourková Lucie
6:1, 6:1
 
 
 
Kulíšková Nikola - Bělušová Petra
6:1, 6:4
 
 
 
Hrůzová Karolína - Svítilová Adéla
6:4, 7:5
 
 
 
Raušová Nikola - Dvořáková Natálie
3:6, 6:3, 1:0 (7)
 
 
 
Ramachová Michaela - Mastná Alice
6:2, 6:1
 
 
 
Jurdová Beata - Maršálková Kateřina
6:3, 6:3
 
 
 
Chytilová Sofie - Růžičková Tereza
6:3, 6:2
 
Čižmárová Karolína - Kačurová Anna
6:1, 6:2
 
Valentová Karolina - Židelová Viktorie
6:0, 6:4
 
 
 
Dvorackova Emma - Dvorackova Anna
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Temenugov Isabella - Prici Terezie
7:5, 6:4
 
 
 
Tichá Šárka - Ostravská Adéla
6:4, 6:7 (3), 1:0 (5)
 
Veselá Barbora - Lebrušková Anna
6:1, 6:0
 
Gregůrková Nicol - Borovičková Nicol
7:5, 6:2
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Paní Milana Galečková
Počet dvojic19
NasazeníBH
Urbanová Lucie 1745
Davidová Natali 6130
Valentová Karolina 7130
Borovičková Nicol 7425
Gregůrková Nicol 8125
Dvorackova Emma 8525
Židelová Viktorie 9320
Lebrušková Anna 9720
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 804940

Tisková PDF verze hracího plánu