Český tenisový svaz

Chytilová Sofie

Datum narození:
14.08.2008
Platnost reg. do:
04.10.2019
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Zlín
763 (4)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TK 2000 Luhačovice - TC Bajda Kroměříž B
0
2.
III.TŘÍDA ES
4.5.2019, TC Holešov, o.s. - TK 2000 Luhačovice
0
3.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TK 2000 Luhačovice - TJ Sokol Vizovice
0
4.
III.TŘÍDA ES
25.5.2019, TK Zlín C - TK 2000 Luhačovice
0
5.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK 2000 Luhačovice - TC Fit4all Brno
1
6.
III.TŘÍDA ES
22.6.2019, TC Brno E - TK 2000 Luhačovice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TK 2000 Luhačovice - TC Bajda Kroměříž B
0
2.
III.TŘÍDA ES
4.5.2019, TC Holešov, o.s. - TK 2000 Luhačovice
0
3.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TK 2000 Luhačovice - TJ Sokol Vizovice
0
4.
III.TŘÍDA ES
25.5.2019, TK Zlín C - TK 2000 Luhačovice
0
5.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK 2000 Luhačovice - TC Fit4all Brno
1
6.
III.TŘÍDA ES
22.6.2019, TC Brno E - TK 2000 Luhačovice
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, TK Zlín B - TJ Žďár nad Sázavou
0
1.
III.TŔÍDA DM
28.4.2019, TK Vyškov - TK Zlín C
0
2.
III.TŔÍDA DM
5.5.2019, TK Zlín C - TK Šlapanice
3
3.
III.TŔÍDA DM
12.5.2019, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Zlín C
0
4.
III.TŔÍDA DM
9.6.2019, TK Zlín C - TK Natali
1
5.
III.TŔÍDA DM
16.6.2019, TK Drnovice - TK Zlín C
0
6.
III.TŔÍDA DM
23.6.2019, TK Zlín C - TC Bajda Kroměříž B
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, TK Zlín B - TJ Žďár nad Sázavou
0
1.
III.TŔÍDA DM
28.4.2019, TK Vyškov - TK Zlín C
0
2.
III.TŔÍDA DM
5.5.2019, TK Zlín C - TK Šlapanice
0
3.
III.TŔÍDA DM
12.5.2019, Tenisový klub Vnorovy, z.s. - TK Zlín C
0
4.
III.TŔÍDA DM
9.6.2019, TK Zlín C - TK Natali
1
5.
III.TŔÍDA DM
16.6.2019, TK Drnovice - TK Zlín C
2
6.
III.TŔÍDA DM
23.6.2019, TK Zlín C - TC Bajda Kroměříž B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
9.6.2019, III.TŔÍDA DM
TK Zlín C - TK Natali
team Chytilová Sofie - Pechová Lucie 6:7, 6:2, 6:4
získané body: 1 b.