Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s.
Datum:  31.08-04.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Menšík Jakub
 
 
 
Mojžíš Dominik
6:3, 6:1
 
Chodura Sebastian
6:3, 6:3
 
Bien Daniel
1:6, 6:1, 6:1
 
Leipner Petr
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Durovič Boris
 
Kusý Jan
6:3, 6:4
 
 
 
Hanzelín Filip
5:7, 6:0, 6:2
 
Hozman Dominik
7:5, 6:2
 
Matějíček Petr
7:5, 6:1
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Vrba Jakub
 
Rouchal Dominik
6:7, 7:5, 6:1
 
 
 
Komrska Jan
6:1, 6:2
 
Stauch Daniel
6:3, 6:3
 
Tomaštík Petr
7:6, 6:1
 
Janeček Ondřej
6:0, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Fáček Jan
 
Doubek Vojtěch
6:3, 6:4
 
 
 
Novák Daniel
scr.
 
Šošolík Pavel
6:2, 6:1
 
Sedlář Josef
6:3, 7:6
 
Velík Lukáš
6:3, 6:2
 
 
2:6, 6:2, 6:4
 
Vintera Michal
 
Jedlička Adam
6:2, 7:5
 
 
 
Haenel Tomáš
6:0, 6:1
 
Volf Matěj
6:3, 6:0
 
Čepl Filip
6:1, 6:2
 
Švojgr Kryštof
1:6, 7:6, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Valeš Vojtěch
 
Panáček Petr
6:1, 6:2
 
 
 
Holub Lukáš J.
6:1, 6:1
 
Šmejkal Šimon
6:1, 6:1
 
Mojžíš Patrik
6:1, 6:1
 
Bruk Adam
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Fedasko Nikolas
 
Kalina Vít
6:3, 6:1
 
 
 
Žoldák Patrik
6:3, 4:6, 6:2
 
Horák Filip
6:1, 6:1
 
Ulrich Patrik
6:0, scr.
 
Havlík Josef
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Neumann Jakub Jiří
 
Bouček František
6:3, 6:3
 
 
 
Havránek Šimon
7:5, 6:1
 
Soukup Adam
6:1, 6:4
 
Fiala Martin
6:3, 7:6
 
Mrva Maxim
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Pazdera Marek
 
Poznámka pořadatele: Program na 4.9 9:00 finale singla Mensik - Jedlicka. Finale ctyrhry 11:00 Brunclik,Facek - Mrva,Sedlar
Počet účastníků48
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Pazdera Marek 2360
Rouchal Dominik 2760
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Vrba Jakub 4445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712261

Kalina Vít - Pazdera Marek
 
 
 
Klofáč Tobiáš - Žoldák Patrik
6:1, 6:3
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
1:6, 7:5, 1:0
 
Janeček Ondřej - Ulrich Patrik
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Fáček Jan - Brunclík Petr
 
Rouchal Dominik - Vintera Michal
6:1, 6:5, scr.
 
 
 
Tomaštík Petr - Bruk Adam
6:1, 6:4
 
Bien Daniel - Čepl Filip
6:2, 6:2
 
Leipner Petr - Stauch Daniel
7:5, 7:6
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Fedasko Nikolas - Velík Lukáš
 
Bouček František - Rais Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Holub Lukáš J. - Chodura Sebastian
 
Panáček Petr - Kusý Jan
scr.
 
Švojgr Kryštof - Novák Daniel
scr.
 
 
6:2, 6:4
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
 
Durovič Boris - Hozman Dominik
6:3, 3:6, 1:0
 
 
 
 
7:5, 2:6, 1:0
 
Mrva Maxim - Sedlář Josef
 
Fiala Martin - Soukup Adam
6:4, 7:5
 
Hanzelín Filip - Horák Filip
6:3, 7:5
 
 
0:6, 6:2, 1:0
 
Menšík Jakub - Jedlička Adam
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Pazdera Marek 2360
Rouchal Dominik 2760
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Vrba Jakub 4445
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714261

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sysel Lukáš05.05.2007TK Sparta Praha
šulc Jakub16.01.2007Slavoj Český Brod
Paroulek Filip20.06.2005TJ Radlice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bruk Adam27.01.2005TK Neridé
Volf Matěj04.08.2006LTC Mladá Boleslav o.s.
Matějíček Petr20.07.2005TENIS-CENTRUM DTJ HK
Rais Lukáš16.05.2005TK Olymp Praha