Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  13.-17.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Vejšický Oldřich
 
 
 
Vrba Jakub
6:3, 6:3
 
Krahulec Jan
6:4, 6:3
 
Homola Patrik
2:6, 6:2, 6:4
 
Vintera Michal
6:4, 6:3
 
 
6:7 (3), 6:4, 6:4
 
Myslivec Šimon
 
Glocman Michal
7:5, 2:6, 7:5
 
 
 
Hrazdil Jan
2:6, 6:4, 7:6 (1)
 
Doubek Vojtěch
6:4, 6:3
 
Petr Vojtěch
6:2, 2:6, 6:1
 
Kozumplík Michal
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Křesina Adam
 
Nápravník Adam
6:1, 6:1
 
 
 
Apltauer Filip
6:3, 6:3
 
Polách Felipe
6:3, 6:2
 
Filip Jakub
3:6, 6:4, 6:0
 
Korec Zdeněk
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Duda Adam
 
Menšík Jakub
6:0, 6:3
 
 
 
Říha Matyáš
6:2, 6:1
 
Káňa Filip
7:5, 6:1
 
Elich Samuel
6:3, 6:1
 
Neumann Jakub Jiří
7:6 (6), 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Růžička Tomáš
 
Bartoň Hynek
6:1, 6:2
 
 
 
Spirka Simon
6:2, 6:3
 
Čech Jan
6:2, 7:5
 
Zlatohlávek Tomáš
7:5, 6:4
 
Velčovský Vojtěch
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Blažka Daniel
 
Klír Lukáš
4:6, 7:5, 6:4
 
 
 
Krakovský Denis
6:3, 6:0
 
Padevět Jonáš
6:0, 6:3
 
Jedlička Adam
6:2, 6:3
 
Valenta Radim
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Černý Jakub
 
Kratochvíl Ondřej
4:6, 6:0, 6:4
 
 
 
Kubáň Pavel
6:3, 6:3
 
Brill Jindřich
6:3, 6:3
 
Kalina Vít
6:0, 6:3
 
Bouček František
6:1, 6:0
 
 
5:7, 6:0, 6:0
 
Neuwirth Filip
 
Jupa Jakub
7:6 (5), 6:4
 
 
 
Vašíř Adam
6:3, 6:1
 
Pazdera Marek
6:0, 6:1
 
Lazarčík Markus
6:2, 6:3
 
Guráš Martin
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Fiedler Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Špok, Marcel Kubatko, David Špok, Karel Grobelný
Poznámka pořadatele: Hráč Palčo Matěj (EU) nepřijat do turnaje na základě článku 53 soutěžního řádu. Hráč Bouček František přijat do turnaje jako LL. Program na pátek 17.6.2016 - na 9:30 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 1860
Fiedler Jiří 1960
Černý Jakub 2160
Nápravník Adam 2260
Kratochvíl Ondřej 2360
Bartoň Hynek 2745
Křesina Adam 2945
Růžička Tomáš 3345
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712021

Černý Jakub - Fiedler Jiří
 
 
 
Říha Matyáš - Kozumplík Michal
4:6, 6:0, 1:0 (5)
 
Myslivec Šimon - Káňa Filip
6:1, 6:2
 
Doubek Vojtěch - Brill Jindřich
6:0, 6:4
 
 
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (1)
 
Apltauer Filip - Růžička Tomáš
 
Bartoň Hynek - Vejšický Oldřich
6:7 (5), 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
Vrba Jakub - Neumann Jakub Jiří
6:2, 6:1
 
Hrazdil Jan - Lazarčík Markus
6:3, 6:2
 
Pazdera Marek - Petr Vojtěch
6:3, 6:3
 
Vašíř Adam - Padevět Jonáš
7:6 (9), 7:6 (2)
 
 
6:4, 4:6, 1:0 (7)
 
Glocman Michal - Neuwirth Filip
 
Menšík Jakub - Křesina Adam
7:5, 6:4
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš - Vintera Michal
1:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Guráš Martin - Homola Patrik
6:1, 6:7 (4), 1:0 (8)
 
Kubáň Pavel - Krahulec Jan
6:2, 6:1
 
Elich Samuel - Velčovský Vojtěch
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Klír Lukáš - Jupa Jakub
 
Valenta Radim - Blažka Daniel
6:3, 6:2
 
 
 
Kalina Vít - Jedlička Adam
0:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Polách Felipe - Čech Jan
6:2, 6:1
 
Filip Jakub - Bouček František
6:0, 6:0
 
Spirka Simon - Krakovský Denis
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 1860
Fiedler Jiří 1960
Černý Jakub 2160
Nápravník Adam 2260
Kratochvíl Ondřej 2360
Bartoň Hynek 2745
Křesina Adam 2945
Růžička Tomáš 3345
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714021

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čáňo Šimon23.03.2004TK Na Dolině o.s.
Palčo Matej13.03.2004TC BORS CLUB-STK Břeclav
Fáček Jan03.08.2005TK Sparta Praha