Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
východočeský (P - 400)
Místo konání:
Polička
Kódové číslo:
706920
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jílek Zdeněk
Pomezí 436
569 71 Pomezí
Tel. (1):
608 725 973
E-mail:
zdenek.jilek@unet.cz

Poznámka pořadatele:

Rozpis HOP dostupný na:http://vychodocesky.cztenis.cz/?p=2432


Presentace formou SMS v pátek 3.1. mezi 14,00 - 17,45 h

Losování ihned po presentaci

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
 
1
07.11.2019 14:03:14
2.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
115
25
 
2
04.12.2019 08:53:43
3.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
3
01.11.2019 08:18:17
4.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
4
09.11.2019 16:41:13
5.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
 
5
03.12.2019 21:32:42
6.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
162
20
 
6
19.11.2019 18:43:02
7.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
7
16.11.2019 19:34:30
8.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
 
8
16.12.2019 14:19:32
9.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
210
15
 
kvalifikant
22.12.2019 12:16:18
10.
Suchánek Pavel 11.12.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
224
15
 
kvalifikant
04.11.2019 19:48:40
11.
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
244
15
 
volná karta VČOTS
22.11.2019 19:33:56
12.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
kvalifikant
02.11.2019 14:07:46
13.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
kvalifikant
01.11.2019 03:25:30
14.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
 
volná karta VČOTS
09.11.2019 20:22:07
15.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
281
12
 
kvalifikant
03.12.2019 16:20:37
16.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
kvalifikant
01.11.2019 09:17:59
17.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
kvalifikant
01.12.2019 18:59:03
18.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
316
12
 
kvalifikant
01.11.2019 17:10:12
19.
Koutník Tomáš 10.04.2009 Tenisový klub Eden
327
12
 
volná karta VČOTS
04.11.2019 07:23:58
20.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
391
12
 
volná karta VČOTS
01.11.2019 19:35:23
21.
Hušek Richard 11.07.2008 Tenisový klub Eden
444
9
 
 
10.11.2019 11:40:57
22.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
448
9
 
 
01.11.2019 01:26:21
23.
Pala Matyáš 28.06.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
586
9
 
 
01.11.2019 08:35:13
24.
Lovas Vít 06.05.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
730
6
 
 
01.11.2019 15:39:49
25.
Mynář Karel 11.12.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
835
6
 
volná karta
29.11.2019 20:49:45
26.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
kvalifikant
01.11.2019 00:08:05
27.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
volná karta VČOTS
01.11.2019 00:24:54
28.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
volná karta VČOTS
01.11.2019 00:29:41
29.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:34:05
30.
Chalupník Martin 21.04.2010 Spartak Polička
1939
1
 
volná karta pořadatele
03.11.2019 15:17:15
31.
Švejda Filip 21.09.2010 Spartak Polička
1939
1
 
volná karta pořadatele
21.11.2019 14:31:47
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.11.2019 14:35:45
2.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.11.2019 14:35:56
3.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.11.2019 14:36:08
4.
Adámek Matouš 08.04.2008 TK Choceň
493
9
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 19:28:07
5.
Lelek Petr 14.04.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 16:37:31
6.
Šmejc Dominik 20.06.2009 LTC Pardubice
516
9
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 15:53:49
7.
Chadima Matěj 26.09.2009 TK Ústí n. Orlicí
400
12
 
odhlášeno pořadatelem
26.12.2019 17:15:25
8.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 13:56:32
9.
Mrklovský David 30.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
489
9
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 15:55:32
10.
Mach František 17.10.2009 Spartak Polička
1646
3
 
odhlášeno pořadatelem
27.12.2019 17:13:47
11.
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 12:47:26
12.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
657
9
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 11:26:05
13.
Herník Vojtěch 01.09.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:29
14.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
542
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 12:12:18
15.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 08:03:48
16.
Pelz Dominik 16.10.2010 TO TJ Svitavy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 08:28:24
17.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
480
9
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 22:38:17