Český tenisový svaz
Datum:
22.-24.02.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
706163
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: J.Fuka


Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 21.2.2020, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 2 - 3 kurtech v pevné hale, povrch Koberec, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křížek Kevin 13.06.2008 LTC Tábor 1903
165
20
 
 
11.02.2020 12:27:55
2.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
 
21.02.2020 16:25:33
3.
Hlavnička Martin 09.06.2008 Jiskra Bechyně
217
15
 
 
22.01.2020 19:40:07
4.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
239
15
 
 
04.11.2019 15:51:36
5.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 LTC Tábor 1903
325
12
 
 
03.01.2020 16:51:53
6.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
383
12
 
 
16.02.2020 09:18:52
7.
Rindoš Dominik 04.11.2008 TK Spartak Jihlava
495
9
 
 
17.02.2020 20:53:39
8.
Marn Luca 01.10.2008 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
553
9
 
 
21.01.2020 22:39:35
9.
Petráček Petr 25.05.2009 SPORTTENIS
596
9
 
 
21.02.2020 14:55:02
10.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
603
9
 
 
04.11.2019 10:09:34
11.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
719
6
 
 
04.11.2019 15:07:44
12.
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov
957
6
 
 
08.11.2019 18:10:00
13.
Kaška Jiří 15.08.2009 TK Český Krumlov
1146
4
 
 
09.01.2020 20:09:16
14.
Mikulčík Oliver 03.01.2009 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
1326
4
 
 
21.02.2020 14:10:42
15.
Venc Tomáš 30.09.2010 LTC Humpolec
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 05:39:35
16.
Zvolánek Jakub 02.02.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 05:59:28
17.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 16:47:01
18.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903
1939
1
 
volná karta
02.11.2019 09:45:27
19.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
06.01.2020 23:19:28
20.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
 
18.02.2020 21:39:43
21.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
 
20.02.2020 10:14:05
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
2.
Schwarz Ondřej 06.08.2009 TK Sport Kolovraty
1084
4
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 17:21:35
3.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
294
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:18:55
4.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:20:09
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 00:36:41
6.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 14:55:56
7.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:09:44
8.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 11:59:07
9.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 09:32:36
10.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 09:34:10
11.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 22:13:28
12.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 09:35:45
13.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 14:49:37
14.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 18:44:56
15.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:27:20
16.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 21:24:06
17.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 08:08:33
18.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:11:59
19.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 08:50:14
20.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 10:29:39
21.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:50:41
22.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 17:40:57
23.
Průcha Tomáš 20.07.2009 TK Ostrovec
1823
3
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 21:18:38
24.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 16:13:54
25.
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko
319
12
 
odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 14:21:11
26.
Mikšovský Matěj 15.08.2009 Jiskra Bechyně
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 15:11:09
27.
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
737
6
 
odhlášeno pořadatelem
21.02.2020 16:11:54