Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  I-TEC B
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  01.-04.03.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Hanačík Antonín
 
Škvara Eduard
7:6 (5), 6:1
 
Robenek Štěpán
6:1, 6:2
 
Macháček David
6:0, 6:0
 
Sloboda Leon
6:3, 6:2
 
Kilian Darek
6:1, 6:2
 
Horák Adam
6:4, 6:1
 
Majc Mário
7:5, 6:2
 
Doskočil Martin
7:6 (9), 6:4
 
Lukas Filip
6:1, 6:0
 
Václavík Miroslav
6:1, 6:0
 
Hvolka Petr
6:2, 6:3
 
Kliment Matúš
2:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Martinovič Filip
6:0, 7:5
 
Klimša Ondřej
6:3, 6:4
 
Žiška Štěpán
6:1, 6:2
 
Čech Marek
6:1, 1:0, scr.
 
Kusý Jakub
6:2, 6:4
 
Hrbáč Jan
6:2, 6:0
 
Střílka Sven
6:1, 6:0
 
Spáčil Jan
6:3, 6:2
 
Kuchař Saša
6:0, 6:2
 
Kalousek Šimon
6:1, 6:2
 
Milar Jiří
6:0, 6:0
 
Migdal Alexandr
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Fojtů Lukas
6:4, 6:3
 
Rojíček Daniel
6:2, 7:5
 
Franc Jakub
6:0, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos
6:2, 6:0
 
Zerai Rayen
7:6 (4), 2:6, 1:0 (6)
 
Kubiena Petr
6:3, 6:1
 
Blaška Sebastian
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 4.3.2019 - V 9:00 semifinále dvouhry, následuje finále. 13:30 finále čtyřhry. Hráč Kusý skrečoval utkání z důvodu vyčerpání a nevolnosti.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Hanačík Antonín 5045
Blaška Sebastian 7335
Doskočil Martin 7630
Milar Jiří 8630
Žiška Štěpán 9630
Migdal Alexandr 10925
Čech Marek 13125
Majc Mário 14220
Kategorie : 10Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 702150

Hanačík Antonín - Milar Jiří
 
 
 
Franc Jakub - Kliment Matúš
6:1, 6:1
 
Kalousek Šimon - Kubiena Petr
6:3, 6:3
 
Žiška Štěpán - Majc Mário
6:4, 6:2
 
Horák Adam - Klimša Ondřej
6:4, 6:2
 
Martinovič Filip - Hrbáč Jan
6:2, 6:3
 
Střílka Sven - Fojtů Lukas
6:3, 2:6, 1:0 (7)
 
Migdal Alexandr - Kusý Jakub
2:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Zerai Rayen - Kuchař Saša
5:7, 6:4, 1:0 (2)
 
Spáčil Jan - Hvolka Petr
6:2, 7:5
 
Čech Marek - Kilian Darek
6:2, 6:4
 
Václavík Miroslav - Papavasiliu Nikolaos
6:2, 6:4
 
Sloboda Leon - Rojíček Daniel
6:7 (3), 6:2, 1:0 (6)
 
 
6:3, 6:3
 
Blaška Sebastian - Macháček David
 
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Hanačík Antonín 5045
Blaška Sebastian 7335
Milar Jiří 8630
Žiška Štěpán 9630
Migdal Alexandr 10925
Čech Marek 13125
Majc Mário 14220
Rojíček Daniel 14420
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 704150

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jendřejek Daniel12.10.2008TK Slavia Orlová
Hanák Ondřej21.06.2007TK Na Dolině o.s.
Michálek Stanislav11.07.2007SK JC Sport Opava