Český tenisový svaz
Název:
Conseq Winter Cup 2020
Datum:
08.-09.02.
Pořadatel:
LTK TEPLICE o.s. (C - 500)
Místo konání:
Na Letné 412, Teplice
Kódové číslo:
706141
Dvorců + povrch:
4 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jakeš Jiří
41501 Teplice
Tel. (1):
739658669
E-mail:
jakes36@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
 
volná karta
03.02.2020 15:09:39
2.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
161
20
 
 
24.01.2020 20:05:37
3.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
294
12
 
 
28.01.2020 19:41:35
4.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
300
12
 
 
08.11.2019 09:26:07
5.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
volná karta
06.02.2020 21:09:02
6.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
564
9
 
 
01.11.2019 05:34:18
7.
Smrž Patrik 07.05.2009 TK Dubí
712
6
 
 
02.01.2020 09:50:23
8.
Kolář Jan Adam 13.08.2008 TK Severní Terasa
719
6
 
 
06.11.2019 17:29:13
9.
Ta Tuan Tu 10.03.2009 SK Tenis Duchcov
1272
4
 
volná karta
06.02.2020 08:52:12
10.
Feistner Samuel 20.09.2008 TK LTC Děčín
1428
4
 
 
20.01.2020 12:02:51
11.
Šena Jan 19.07.2008 TK LTC Děčín
1646
3
 
 
26.12.2019 09:17:36
12.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
 
05.11.2019 06:23:56
13.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
 
01.11.2019 08:19:46
14.
Bejček Simon 17.04.2010 Tenisový klub Brozany,z.s.
1939
1
 
 
06.11.2019 10:07:26
15.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
volná karta
06.11.2019 10:33:28
16.
Opat Jan 07.10.2010 TK LTC Děčín
1939
1
 
 
07.02.2020 13:59:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 20:27:28
2.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 17:36:04
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 14:52:27
4.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:56:39
5.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 22:30:08
6.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 13:10:15
7.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 20:33:55
8.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 11:59:31
9.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 14:38:57
10.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 20:43:38
11.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 22:30:31
12.
Toman Michal 24.02.2008 TK Severní Terasa
431
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 06:45:40
13.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 12:35:56
14.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 18:05:59
15.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 20:34:57
16.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:27:01
17.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:28:10
18.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:37:45
19.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:51:14
20.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 09:21:48