Název: | Lob cup | Pořadatel: | Lob S.A. Bohnice, zs | Datum: | 06.-09.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Kejla Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrubeš Jan | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Manhart Jakub | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Matějíček Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Kumpera Jan Emanuel | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Nohejl Tomáš | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kovář Josef | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Stehlík Vilém | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šulc Matěj | | | | | |
| | | | | |
Valenta Šimon | | | | | 7:6, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mairich Michal | | | | | |
| | | | | |
Furman Viktor | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Růžek Lukáš | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | |
| | | | | |
Ambrož Bruno | | | | | |
| | | | | |
Lošťák Matouš | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kotiš Martin | | | | | |
| | | | | |
Trunečka Tomáš | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Pokorný Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Přáda Jaroslav | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: program na sobotu:
8:30==Trunečka-Pokorný, Kejla-Hrubeš, Lošťák-Kotiš
9:30==Valenta-Mairich, Stehlík-Kovář,
10:00==Přáda-.........,
11:00==Matějíček-........., Ambrož-..........., dohrávka do semi singlů
debly budou odehrány v neděli, přihlášky do deblů v sobotu do 15:00, lze i formou sms na 775 733 784 |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Kejla Jakub | 201 | 15 | Přáda Jaroslav | 217 | 15 | Ambrož Bruno | 310 | 12 | Kumpera Jan Emanuel | 359 | 12 | Matějíček Štěpán | 469 | 9 | Valenta Šimon | 492 | 9 | Šulc Matěj | 508 | 9 | Lošťák Matouš | 665 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 702011 |
|
|
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program na neděli:
8:30==Švíglerová-Petrasek, Ondráčková-Nováková, Bendová-Reitmaierová
9:30==Novotná-Radová, Kejla-Stehlík, Ambrož-Přáda
11:00==semi singl dívky; Hrubeš,Šulc-Pokorný,Rieser
12:30==finále singl kluci; Kovář,Stehlík-Kotiš,Mairich, dohrávka všech deblů, nenapsaní hráči v deblu volejte v 11 na info o nasazení zápasů
|
| Počet dvojic | 6 | Nasazení | CŽ | BH | Kejla Jakub | 201 | 15 | Přáda Jaroslav | 217 | 15 | Ambrož Bruno | 310 | 12 | Kumpera Jan Emanuel | 359 | 12 | Šulc Matěj | 508 | 9 | Hrubeš Jan | 691 | 6 | Kotiš Martin | 957 | 6 | Mairich Michal | 1272 | 4 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 79 |
Kódové číslo akce: 704011 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Plicka Oliver Benjamin | 24.03.2009 | TC ESO Praha z.s. | Peterka Jakub | 09.05.2008 | Sokol Čimice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Furman Viktor | 13.11.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Nohejl Tomáš | 01.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|