Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  SK Véska
Datum:  21.-25.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Fruhvirtová Brenda
 
 
 
Válková Simona
6:3, 6:3
 
Davidová Natálie
6:4, 7:6 (1)
 
Heiderová Karolína
6:4, 6:1
 
Zámečníková Kristina
5:7, 6:4, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Odehnalová Nela
 
Jílková Denisa
7:6 (3), 6:4
 
 
 
Nováková Veronika
6:2, 6:1
 
Mlenská Sára
6:1, 6:2
 
Surovčíková Sára
6:0, 6:2
 
Říhová Lucie
7:6 (5), 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Tomajková Kristýna
 
Abeldinova Alla
7:6 (2), 6:2
 
 
 
Zástěrová Lucie
6:2, 4:6, 6:3
 
Roháčová Emma
6:4, 6:1
 
Viktorinová Eliška
6:3, 0:6, 6:4
 
Kajabová Klára
6:2, 4:6, 7:5
 
 
4:6, 7:6 (1), 6:2
 
Mihoková Petra
 
Křepinská Simona
6:2, 6:4
 
 
 
Fížová Monika
6:3, 6:4
 
Šmejkalová Amélie
6:0, 6:1
 
Jantačová Elen
6:1, 6:3
 
Huťková Klaudie
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Jelínková Barbora
 
Bartůňková Nikola
0:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Řezníčková Natálie
6:4, 6:2
 
Závišková Barbora
6:1, 6:0
 
Slováková Kamila
6:4, 6:1
 
Líbalová Jolana
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Wirglerová Simona
 
Přecechtělová Darina
6:0, 6:2
 
 
 
Urbanová Lucie
6:0, 6:7 (2), 6:0
 
Benešová Nicol
6:1, 6:1
 
Hrabalová Eliška
6:4, 6:1
 
Huťková Valerie
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Hranáčová Kristýna
 
Štruplová Julie
6:4, 7:5
 
 
 
Mičolová Nela
6:2, 6:3
 
Šilhavá Aneta
7:5, 6:4
 
Pobořilová Aneta
2:6, 7:6 (3), 6:4
 
Svobodová Klára
7:6 (3), 6:3
 
 
4:6, 6:1, 6:4
 
Poláková Tereza
 
Hanáková Denisa
3:6, 6:1, 6:1
 
 
 
Sekaninová Martina
7:5, 6:4
 
Prepslová Agáta
6:2, 6:2
 
Brabcová Sára
6:2, 6:0
 
Bejlek Sára
3:6, 6:0, 7:6 (2)
 
 
6:4, 7:5
 
Křenková Tereza
 
Poznámka pořadatele: Program pátek 25.5.2018: 9:30 Fruhvirtová Brenda - Křenková Tereza (finále dvouhry)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Fruhvirtová Brenda 1835
Křenková Tereza 2235
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Tomajková Kristýna 3430
Štruplová Julie 3630
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 612011

Fruhvirtová Brenda - Křenková Tereza
 
 
 
Roháčová Emma - Šmejkalová Amélie
6:1, 6:1
 
Hrabalová Eliška - Křepinská Simona
5:7, 6:3, 1:0 (10)
 
Říhová Lucie - Odehnalová Nela
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie
 
Jelínková Barbora - Poláková Tereza
6:4, 6:3
 
 
 
Huťková Klaudie - Huťková Valerie
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Benešová Nicol - Pobořilová Aneta
6:4, 4:6, 1:0 (6)
 
Davidová Natálie - Šilhavá Aneta
6:0, 6:4
 
Svobodová Klára - Válková Simona
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Bartůňková Nikola - Bejlek Sára
 
Tomajková Kristýna - Přecechtělová Darina
6:3, 6:1
 
 
 
Kajabová Klára - Fížová Monika
6:3, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
Urbanová Lucie - Zámečníková Kristina
6:4, 6:1
 
Viktorinová Eliška - Mičolová Nela
6:0, 6:1
 
Slováková Kamila - Zástěrová Lucie
6:2, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Mihoková Petra - Štruplová Julie
 
Abeldinova Alla - Jílková Denisa
6:4, 6:4
 
 
 
Surovčíková Sára - Líbalová Jolana
6:2, 0:6, 1:0 (7)
 
Heiderová Karolína - Nováková Veronika
7:5, 6:0
 
Prepslová Agáta - Mlenská Sára
6:0, 6:2
 
Závišková Barbora - Sekaninová Martina
6:2, 7:6 (5)
 
 
scr.
 
Hranáčová Kristýna - Hanáková Denisa
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Fruhvirtová Brenda 1835
Křenková Tereza 2235
Hranáčová Kristýna 2435
Abeldinova Alla 2630
Jelínková Barbora 3130
Bartůňková Nikola 3230
Tomajková Kristýna 3430
Štruplová Julie 3630
Kategorie : 12Součet BH: 255
Kódové číslo akce: 614011

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horáčková Viktorie03.08.2006TK RAPID LIBEREC
Rendlová Sofie28.11.2006TK Sokolov
Gregůrková Nicol31.07.2006TK 2000 Luhačovice
Michálková Veronika17.02.2004TCG Karlovy Vary
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha
Šulcová Vanesa11.12.2004SK JC Sport Opava

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Huťková Valerie31.01.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.