Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 NIKE TROPHY 2017
Pořadatel:  TK AGROFERT Prostějov
Datum:  11.-15.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Mandelíková Kateřina
 
 
 
Chudějová Aneta
6:0, 6:1
 
Odehnalová Nela
6:3, 6:3
 
Beránková Adriana
7:6 (1), 6:2
 
Wirglerová Simona
6:2, 6:2
 
 
7:5, 6:3
 
Gaertnerová Marie Anna
 
Ondroušková Nella Chiara
6:1, 6:1
 
 
 
Fruhvirtová Brenda
6:2, 6:2
 
Čákorová Jana
6:3, 6:0
 
Bejlek Sára
7:6 (2), 6:0
 
Kubíková Lucie Marie
6:3, 2:6, 6:2
 
 
scr.
 
Paleček Nicole
 
Chudejová Mia
6:3, 6:3
 
 
 
Molchanova Olga
6:1, 6:4
 
Dvořáková Valentina
1:6, 7:6 (3), 6:1
 
Šulcová Vanesa
3:6, 7:5, 6:1
 
Čornyjová Yvona
4:6, 6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Ohnoutková Tereza
 
Pávková Viktorie
6:0, 6:4
 
 
 
Krejzová Andrea
6:7 (4), 7:5, 7:5
 
Mikulcová Ester
6:2, 6:0
 
Jílková Denisa
6:2, 6:2
 
Ivanová Lucie
7:6 (6), 3:6, 7:6 (3)
 
 
6:2, 6:2
 
Moravcová Adéla
 
Jindrová Natálie
0:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Křenková Tereza
6:3, 6:0
 
Křepinská Simona
7:6 (11), 6:4
 
Bláhová Ema Albína
6:3, 6:3
 
Tóthová Emma
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Panchartek Anna
 
Nová Andrea
2:6, 6:1, 6:4
 
 
 
Havlíčková Lucie
3:6, 6:0, 6:0
 
Štruplová Julie
7:5, 3:6, 6:1
 
Zelená Andrea
7:6 (5), 6:1
 
Pávková Katrin
6:4, 7:6 (3)
 
 
7:5, 6:3
 
Fruhvirtová Linda
 
Nosková Linda
3:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Jelínková Barbora
6:2, 6:0
 
Přecechtělová Darina
7:5, 6:4
 
Bartůňková Nikola
6:1, 6:2
 
Klimovičová Linda
6:3, 2:6, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Kubíková Patricie
 
Gygalová Kateřina
2:6, 6:2, 6:3
 
 
 
Řezníčková Natálie
6:4, 6:4
 
Abeldinova Alla
6:2, 6:4
 
Hranáčová Kristýna
6:2, 6:3
 
Šalková Dominika
6:4, 6:3
 
 
6:2, 1:6, 7:5
 
Hrdinková Denise
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Flašar
Počet účastníků48
NasazeníBH
Mandelíková Kateřina 760
Hrdinková Denise 1845
Chudejová Mia 1945
Fruhvirtová Linda 2145
Paleček Nicole 2235
Nosková Linda 2435
Moravcová Adéla 2835
Jindrová Natálie 3635
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 612000

Fruhvirtová Linda - Mandelíková Kateřina
 
 
 
Bláhová Ema Albína - Čákorová Jana
6:2, 6:1
 
Bartůňková Nikola - Odehnalová Nela
7:6 (3), 6:3
 
Hanáková Denisa - Kostelná Kristýna
6:1, 6:1
 
Jílková Denisa - Štruplová Julie
3:6, 6:1, 1:0 (8)
 
 
6:4, 6:2
 
Gaertnerová Marie Anna - Krejzová Andrea
 
Jindrová Natálie - Moravcová Adéla
6:3, 6:2
 
 
 
Bejlek Sára - Přecechtělová Darina
5:7, 6:2, 1:0 (9)
 
Šalková Dominika - Zelená Andrea
6:3, 6:2
 
Beránková Adriana - Fruhvirtová Brenda
6:1, 6:4
 
Chudějová Aneta - Mikulcová Ester
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Gygalová Kateřina - Ondroušková Nella Chiara
 
Kubíková Patricie - Panchartek Anna
6:2, 6:3
 
 
 
Klimovičová Linda - Křenková Tereza
7:5, 6:3
 
Čornyjová Yvona - Křepinská Simona
6:2, 6:2
 
Dvořáková Valentina - Tóthová Emma
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
Hranáčová Kristýna - Nová Andrea
3:6, 6:1, 1:0 (6)
 
 
6:2, 4:6, 1:0 (1)
 
Nosková Linda - Ohnoutková Tereza
 
Pávková Katrin - Pávková Viktorie
6:3, 6:2
 
 
 
Havlíčková Lucie - Šulcová Vanesa
6:3, 7:6 (3)
 
Abeldinova Alla - Kubíková Lucie Marie
6:2, 6:2
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
6:1, 6:1
 
Jelínková Barbora - Ivanová Lucie
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
 
7:5, 6:0
 
Hrdinková Denise - Paleček Nicole
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Mandelíková Kateřina 760
Hrdinková Denise 1845
Fruhvirtová Linda 2145
Paleček Nicole 2235
Nosková Linda 2435
Moravcová Adéla 2835
Jindrová Natálie 3635
Gygalová Kateřina 3730
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 614000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šaranová Lillian13.08.2004TK Znojmo
Krahulíková Tereza16.08.2003TK Milo Olomouc
Krstovská Agáta25.11.2005TK SC OSTRAVA
Mrowiecová Karolína18.04.2003Tennis Hill Havířov o.s.
Hrubanová Gabriela20.01.2003TK AGROFERT Prostějov
Jäger Michaela02.06.2003Sport club Na Zámečku