Český tenisový svaz

Chudějová Aneta

Datum narození:
01.08.2003
Platnost reg. do:
31.10.2018
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Rožnovský tenisový klub
127 (15)
 
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
37 (35)
257 (6)
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
19 (1)
171 (9)
 
 
2017
Rožnovský tenisový klub
 
68 (20)
424 (4)
 
2018
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
255 (1)
133 (12)
 
2019
TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
116 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
28.04.2018, TJ MSV Studénka, z.s. - TK Radegast B
0
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2018, TK Radegast B - SK Vitality Slezsko o.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2018, TO Odry - TK Radegast B
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
19.05.2018, TK Radegast B - TJ Slovan Hranice
1
5.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2018, TK Radegast B - Tenisový klub Příbor,z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina B
28.04.2018, TJ MSV Studénka, z.s. - TK Radegast B
0
2.
Oblastní soutěž skupina B
01.05.2018, TK Radegast B - SK Vitality Slezsko o.s.
3
3.
Oblastní soutěž skupina B
05.05.2018, TO Odry - TK Radegast B
1
4.
Oblastní soutěž skupina B
19.05.2018, TK Radegast B - TJ Slovan Hranice
0
5.
Oblastní soutěž skupina B
09.06.2018, TK Radegast B - Tenisový klub Příbor,z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Slavia Orlová B
9
2.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - Beskydský TK-Radegast B
9
3.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, TK Havířov A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
9
4.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
4
 Družstva celkem (2hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
51
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
LIGA JUNIOR TOUR
06.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - TK Slavia Orlová B
11
2.
LIGA JUNIOR TOUR
08.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - Beskydský TK-Radegast B
9
3.
LIGA JUNIOR TOUR
20.05.2018, TK Havířov A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
4.
LIGA JUNIOR TOUR
27.05.2018, TK DEZA Valašské Meziříčí B - SK Vitality Slezsko
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
51
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
51