Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  27.-31.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Tomajková Kristýna
 
 
 
Lašanová Simona
6:0, 6:2
 
Židelová Viktorie
6:2, 6:1
 
Navrátilová Eliška
6:0, 6:1
 
 
 
Podhrázská Adéla
7:5, 7:5
 
 
 
Urbanová Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Dvořáčková Emma
 
Skybová Eliška
6:4, 6:4
 
Valentová Karolina
6:4, 6:1
 
Podškubková Klára
6:2, 6:2
 
 
 
Hanáková Denisa
6:1, 6:1
 
 
 
Jantačová Elen
6:2, 6:2
 
Kučerová Alexandra
2:6, 6:4, 6:2
 
Slováková Kamila
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 2:6, 6:4
 
Zástěrová Lucie
 
Bubeníková Miroslava
6:4, 3:6, 6:3
 
 
 
Grünová Eliška
7:5, 6:1
 
 
 
Šlesárová Natálie
6:3, 6:1
 
Mikulcová Nela
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Kostelná Kristýna
 
Řezníčková Natálie
6:4, 7:5
 
 
 
Sokolová Marie
6:0, 6:0
 
Holečková Karolína
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Mrkvicová Anna Marie
 
 
7:5, 6:2
 
Sekaninová Martina
 
 
6:1, 6:4
 
Pařízková Kateřina
 
 
6:2, 6:2
 
Dědková Lenka
 
Gregůrková Nicol
6:1, 6:0
 
Palánová Michaela
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Wirglerová Simona
 
 
6:2, 6:1
 
Havlová Natálie
 
Ferdusová Monika Viktorie
6:3, 6:1
 
Zourková Lucie
6:4, 7:5
 
 
6:2, 6:4
 
Pávková Šarlota
 
 
6:1, 6:4
 
Tvrdá Aneta
 
Závišková Barbora
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Jedounová Kristýna
 
Borovičková Nicol
6:0, 6:0
 
Temenugov Isabella
6:1, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Ivanová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Mgr. Radka Barusel
Poznámka pořadatele: Program neděle 28.1.2018: 9:00 Tomajková-Podhrázská,Urbanová-Podškubková, Hanáková-Zástěrová, Bubeníková-Kostelná ,Pařízková-Wirglerová, / 10:00 Řezníčková-Sekaninová, Havlová-Tvrdá, Závišková-Ivanová / následuje další kolo dvouhry a dvě kola čtyřhry, ze zdravotních důvodů omluveni u pořadatele: Chalupová Veronika, Jelínková Anna
Počet účastníků40
NasazeníBH
Tomajková Kristýna 3430
Ivanová Lucie 3825
Hanáková Denisa 4625
Wirglerová Simona 4925
Kostelná Kristýna 6220
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 602940

Tomajková Kristýna - Hanáková Denisa
 
 
 
Slováková Kamila - Zástěrová Lucie
6:3, 4:6, 1:0 (3)
 
Podhrázská Adéla - Grünová Eliška
3:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Gregůrková Nicol - Borovičková Nicol
6:1, 6:1
 
 
 
Dvořáčková Emma - Sekaninová Martina
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Podškubková Klára - Havlová Natálie
7:5, 6:3
 
 
 
Jedounová Kristýna - Šlesárová Natálie
6:0, 6:0
 
 
 
Valentová Karolina - Židelová Viktorie
6:4, 5:7, 1:0 (5)
 
 
 
 
7:6 (8), 6:0
 
Zourková Lucie - Palánová Michaela
 
Mrkvicová Anna Marie - Tvrdá Aneta
6:4, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Urbanová Lucie - Závišková Barbora
 
Mikulcová Nela - Navrátilová Eliška
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Kostelná Kristýna - Pařízková Kateřina
 
Pávková Šarlota - Kučerová Alexandra
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Skybová Eliška - Ferdusová Monika Viktorie
 
Temenugov Isabella - Hartmannová Julianna
scr.
 
Jantačová Elen - Dědková Lenka
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
 
6:0, 6:2
 
Řezníčková Natálie - Wirglerová Simona
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Tomajková Kristýna 3430
Hanáková Denisa 4625
Wirglerová Simona 4925
Kostelná Kristýna 6220
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Pařízková Kateřina 9715
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 604940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Chalupová Veronika17.03.2004TC Bajda Kroměříž
Jelínková Anna31.07.2005HTK Třebíč

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hartmannová Julianna29.06.2005TC Brno.