Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
SK Raketa o.s.
Datum:
18.-21.02.
Věk. kategorie:
starší žactvo
Hrdinková Denise
Hrdinková
Hrdinková
Machová Kateřina
6:2, 6:0
Beranová
Beranová Kristýna
6:1, 6:2
Hrdinková
Šimonová Sára
6:0, 6:1
Šimonová
Pobořilová Aneta
6:2, 6:3
Šimonová
7:6 (3), 6:3
Chalupová
Chalupová Veronika
Hrdinková
Kubíková Lucie Marie
6:2, 6:1
Kubíková
Kubíková
Hanáková Denisa
6:7 (1), 6:1, 6:2
Ivanová
Ivanová Lucie
6:1, 7:6 (5)
Kubíková
Kohnová Kateřina
6:4, 6:4
Kostelná
Kostelná Kristýna
6:1, 7:5
Michnová
6:1, 7:5
Michnová
Michnová Tereza
Hrdinková
Jelínková Barbora
6:3, 6:0
Jelínková
Jelínková
Klimovičová Linda
3:6, 6:4, 6:1
Podškubková
Podškubková Klára
scr.
Jelínková
Přecechtělová Darina
6:4, 6:2
Přecechtělová
Bejlek Sára
7:5, 3:6, 6:3
Přecechtělová
6:0, 6:4
Mikulcová
Mikulcová Ester
Tomajková
Drugdová Salma
6:3, 6:2
Drugdová
Tomajková
Tomajková Kristýna
6:2, 6:3
Tomajková
Lacková Viktória
6:2, 6:3
Tomajková
Pařízková Kateřina
6:1, 6:1
Pařízková
Benešová Nicol
6:4, 6:4
Paľovská
7:5, 6:3
Paľovská
Paľovská Nina
Rozhodčí turnaje:
Michael Sova 733508915
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Hrdinková Denise
18
45
Paľovská Nina
66
20
Mikulcová Ester
72
20
Kubíková Lucie Marie
85
15
Jelínková Barbora
91
15
Michnová Tereza
95
15
Drugdová Salma
125
12
Chalupová Veronika
125
12
Kategorie : 8
Součet BH: 154
Kódové číslo akce: 602097
Chalupová Veronika
-
Mikulcová Ester
Chalupová
-
Mikulcová
Lacková
-
Drugdová
Pařízková Kateřina
-
Podškubková Klára
4:6, 6:4, 1:0 (6)
Lacková
-
Drugdová
Lacková Viktória
-
Drugdová Salma
5:7, 6:3, 1:0 (5)
Bejlek
-
Přecechtělová
Benešová Nicol
-
Paľovská Nina
6:4, 3:6, 1:0 (6)
Benešová
-
Paľovská
Bejlek
-
Přecechtělová
6:0, 6:3
Bejlek
-
Přecechtělová
Bejlek Sára
-
Přecechtělová Darina
Bejlek
-
Přecechtělová
Tomajková Kristýna
-
Hanáková Denisa
4:6, 6:4, 1:0 (2)
Tomajková
-
Hanáková
Tomajková
-
Hanáková
6:4, 6:2
Kubíková
-
Kostelná
Kubíková Lucie Marie
-
Kostelná Kristýna
Tomajková
-
Hanáková
Klimovičová Linda
-
Ivanová Lucie
7:6 (5), 6:3
Klimovičová
-
Ivanová
Šimonová Sára
-
Pobořilová Aneta
6:0, 6:1
Klimovičová
-
Ivanová
6:4, 6:4
Jelínková
-
Michnová
Jelínková Barbora
-
Michnová Tereza
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Paľovská Nina
66
20
Mikulcová Ester
72
20
Kubíková Lucie Marie
85
15
Jelínková Barbora
91
15
Michnová Tereza
95
15
Chalupová Veronika
125
12
Drugdová Salma
125
12
Šimonová Sára
147
12
Kategorie : 8
Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 604097
Tisková PDF verze hracího plánu