Český tenisový svaz
Název:
HEAD CUP
Datum:
08.-10.08.
Pořadatel:
TJ Žďár nad Sázavou (C - 300)
Kódové číslo:
516127
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Piechula Pavel
Haškova 2180/44
591 01 Žďár nad Sázavou
Tel. (1):
736166743
E-mail:
pavel.piechula@seznam.cz
Internet:
www.tenis-zdar.cz

Poznámka pořadatele:

Adresa kurtů:
Bezručova 56
Žďár nad Sázavou
59101

ZPŮSOB HRY:
Dvouhra: 3. set - super-tiebreak
Čtyřhra: 3. set - super-tiebreak, pravidlo NO-AD

Ve dvouhře i ve čtyřhře se bude hrát BEZ pravidla NO LET!!!
----------------------------------------------------------------------

Příjezd na 10:00 hod. Žoldák, Grois, Kralik F., Piechula

Ostatní do 8:30 hod. prezentace.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
volná karta
06.08.2020 21:40:08
2.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
15
30
 
05.08.2020 21:32:35
3.
Kralik Florian 21.01.2006 TK Znojmo
197
12
 
 
06.08.2020 07:25:50
4.
Piechula Filip 06.05.2006 TJ Žďár nad Sázavou
217
12
 
 
20.07.2020 08:58:34
5.
Svoboda Adam 26.03.2007 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
300
9
83
 
30.06.2020 19:23:11
6.
Mazal Matyáš 22.06.2007 TK Blansko
312
9
143
volná karta
06.08.2020 12:22:45
7.
Luňák Maxim 20.12.2007 TC VŠ Praha
371
6
152
 
03.08.2020 14:57:20
8.
Petrů Štěpán 18.06.2006 TK Pelhřimov
442
6
 
 
28.07.2020 20:45:03
9.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
469
6
112
volná karta
06.08.2020 12:23:11
10.
Zvolánek Marek 20.06.2006 TK Pelhřimov
483
6
 
 
28.07.2020 08:01:22
11.
Různar Kryštof 28.06.2007 LTC Velen Boskovice
576
4
223
 
05.08.2020 08:23:31
12.
Hejda Jaroslav 28.06.2006 TK Spartak Jihlava
588
4
 
 
28.06.2020 10:45:51
13.
Králík Maximilian 23.07.2008 TK Znojmo
605
4
337
 
06.08.2020 07:26:06
14.
Gebel Jáchym 03.01.2007 LTC Velen Boskovice
651
4
294
 
01.06.2020 11:01:00
15.
Hejduk Michal 18.06.2007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
852
3
185
 
18.06.2020 18:58:07
16.
Liška Šimon 06.07.2006 TK Bystřice n.Pernštejnem
913
3
 
 
19.07.2020 21:48:26
17.
Kubát Jan 10.07.2008 TK Spartak Jihlava
932
3
215
 
31.07.2020 11:01:02
18.
Suchánek Pavel 11.12.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
985
3
224
 
27.07.2020 21:02:28
19.
Slavíček Matyáš 14.08.2007 TJ Žďár nad Sázavou
1043
3
557
 
20.07.2020 08:58:46
20.
Holík Jakub 22.08.2007 HTK Třebíč
1044
1
 
 
04.05.2020 16:04:12
21.
Prášek Nello Daniel 22.07.2007 Lokomotiva Trutnov
1044
1
409
 
07.06.2020 09:26:01
22.
Frula František 23.10.2007 HTK Třebíč
1044
1
 
 
22.07.2020 15:40:50
23.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1044
1
 
 
27.07.2020 11:04:19
24.
Rindoš Dominik 04.11.2008 TK Spartak Jihlava
1044
1
495
 
02.08.2020 09:57:00
25.
Kuba Tomáš 17.07.2008 LTC Velen Boskovice
1044
1
589
 
02.08.2020 13:21:30
26.
Šulc Jan 29.12.2006 TK Hlinsko
1044
1
 
 
04.08.2020 13:39:27
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pszczolka David 18.07.2007 Sokol Čebín
1044
1
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 22:19:14
2.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
12.07.2020 17:12:05
3.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
1044
1
316
odhlášeno hráčem
26.07.2020 10:44:29
4.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1044
1
1226
odhlášeno hráčem
30.07.2020 18:07:45
5.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
862
3
246
odhlášeno hráčem
31.07.2020 23:20:00
6.
Mareš Matyáš 04.01.2006 TK Hlinsko
360
9
 
odhlášeno hráčem
01.08.2020 16:48:54
7.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
560
4
530
odhlášeno pořadatelem
07.08.2020 11:51:55