Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  TK Vítkovice 1926 z.s.
Datum:  18.-22.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Jupa Jakub
 
 
 
Barniak Radek
6:1, 6:1
 
Paroulek Filip
6:3, 6:4
 
Šimeček David
6:4, 7:5
 
Vacula Filip
6:1, 6:2
 
Krakovský Denis
3:6, 6:0, 6:3
 
Káňa Filip
6:3, 6:1
 
Glocman Michal
4:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Hujo Ondřej
6:3, 6:0
 
Klimas Jan
6:0, 6:1
 
Elich Samuel
6:4, 6:7, 6:1
 
Panáček Petr
6:1, 6:1
 
 
6:1, 3:6, 6:1
 
Duda Adam
 
Homola Patrik
7:5, 6:1
 
 
 
Foldyna Matěj
6:1, 6:2
 
Bako Jan
6:2, 6:4
 
Valeš Vojtěch
6:1, 6:1
 
Lankočí Matyáš
6:3, 6:0
 
Knesl David
6:2, 6:2
 
Černý Jakub
6:2, 6:2
 
Polách Felipe
7:6, 3:6, 6:2
 
 
 
Vintera Michal
6:3, 6:3
 
Doskočil Martin
6:1, 6:0
 
Čížek Jiří
6:2, 7:6
 
Velík Lukáš
6:1, 6:0
 
 
1:6, 6:2, 6:4
 
Vašíř Adam
 
Guráš Martin
6:3, 6:0
 
 
 
Fedasko Nikolas
6:2, 6:3
 
Kubatko Dominik
6:1, 6:2
 
Klos František
0:6, 6:0, 6:4
 
Kubáň Pavel
6:2, 6:0
 
 
6:3, 2:6, 6:2
 
Zlatohlávek Tomáš
 
Blažka Daniel
6:1, 6:3
 
Káňa Viktor
6:1, 6:4
 
Bražina Michael
6:7, 6:4, 6:4
 
Valigůra Vojtěch
6:0, 6:0
 
Vons Nikolas
6:1, 6:2
 
Pazdera Marek
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej
 
Čech Jan
7:5, 6:1
 
 
 
Chvapil Viktor
6:3, 6:3
 
Douda Pavel
6:0, 6:0
 
Prokeš Bedřich
6:0, 6:1
 
Novák Lukáš
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Říha Matyáš
 
Spirka Simon
3:6, 6:4, 6:4
 
Fiedler Jiří
6:4, 6:1
 
OLŠAR Štěpán
6:0, 6:1
 
Pytel Šimon
7:6, 6:3
 
Bonk Vojtěch
6:2, 6:2
 
Opluštil Patrik
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Myslivec Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Losovali: Čížek, Velík
Poznámka pořadatele: Program sobota 21.7.: 8.30 hod Duda-Homola, Kratochvíl-Myslivec, následuje finále dvouhry, finále čtyřhry
Počet účastníků52
NasazeníBH
Jupa Jakub 2345
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Čech Jan 5530
Guráš Martin 5630
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 512088

Homola Patrik - Myslivec Šimon
 
 
 
Velík Lukáš - Vintera Michal
6:4, 6:0
 
Knesl David - Klimas Jan
6:0, 6:2
 
Pazdera Marek - Fedasko Nikolas
6:4, 6:3
 
 
 
 
7:5, 3:6, 1:0
 
Fiedler Jiří - Čech Jan
 
Duda Adam - Vašíř Adam
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Valeš Vojtěch - Panáček Petr
6:0, 6:2
 
Elich Samuel - Vons Nikolas
7:5, 7:5
 
Douda Pavel - Bražina Michael
6:1, 6:0
 
Klos František - Opluštil Patrik
6:4, 4:6, 1:0
 
 
6:1, 6:1
 
Říha Matyáš - Polách Felipe
 
Kubatko Dominik - Kubáň Pavel
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:1, scr.
 
Bako Jan - Krakovský Denis
 
Spirka Simon - Foldyna Matěj
6:3, 6:4
 
Čížek Jiří - Barniak Radek
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Guráš Martin - Zlatohlávek Tomáš
 
Glocman Michal - Káňa Filip
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Lankočí Matyáš - OLŠAR Štěpán
 
Prokeš Bedřich - Pytel Šimon
7:5, 6:3
 
Vacula Filip - Šimeček David
6:4, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Jupa Jakub - Kratochvíl Ondřej
 
Poznámka pořadatele: Program sobota 21.7.: 8.30 hod Duda-Homola, Kratochvíl-Myslivec, následuje finále dvouhry, finále čtyřhry
Počet dvojic21
NasazeníBH
Jupa Jakub 2345
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Kratochvíl Ondřej 3235
Duda Adam 3535
Vašíř Adam 3635
Čech Jan 5530
Zlatohlávek Tomáš 5630
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 514088

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klír Lukáš05.07.2004I.ČLTK Praha
Proksch Roman24.07.2006TJ Sokol Dolní Lhota

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pytel Šimon10.12.2006TC Brno.