Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  21.-25.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Nápravník Adam
 
 
 
Elich Samuel
2:6, 6:3, 6:2
 
Kalina Vít
6:0, 7:5
 
Vintera Michal
6:4, 6:4
 
Spirka Simon
6:3, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Vašíř Adam
 
Čech Jan
6:4, 4:6, 6:3
 
 
 
Formánek Václav
6:2, 6:0
 
Kumstát Jan
6:0, 6:0
 
Matějíček Petr
0:6, 6:1, 6:4
 
Pazdera Marek
6:1, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej
 
Homola Patrik
6:2, 6:1
 
 
 
Frömel Karel
6:2, 7:5
 
Fiedler Jiří
6:2, 6:2
 
Menšík Jakub
5:7, 7:5, 7:6 (1)
 
Káňa Filip
6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:4
 
Polách Felipe
 
Říha Matyáš
6:2, 6:4
 
 
 
Kozumplík Michal
6:3, 6:3
 
Hujo Ondřej
6:4, 6:3
 
Schwarc David
6:3, 7:6 (5)
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Duda Adam
 
Apltauer Filip
6:4, 6:3
 
 
 
Durovič Boris
6:2, 6:0
 
Šimeček David
6:2, 6:2
 
Krahulec Jan
6:2, 6:2
 
Bako Jan
6:4, 6:3
 
 
5:4, scr.
 
Zlatohlávek Tomáš
 
Glocman Michal
6:4, 6:2
 
 
 
Hozman Dominik
6:2, 6:1
 
Havlíček Jiří
6:2, 6:3
 
Vašenka Daniel
6:1, 4:1, scr.
 
Paroulek Filip
4:6, 6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Padevět Jonáš
 
Neuwirth Filip
6:3, 6:4
 
 
 
Kubatko Dominik
6:0, 6:1
 
Barniak Radek
6:3, 6:4
 
Brunclík Petr
6:1, scr.
 
Mrva Maxim
6:3, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Klír Lukáš
 
Guráš Martin
6:3, 6:1
 
 
 
Opluštil Patrik
7:6 (4), 6:3
 
Čáňo Šimon
6:2, 6:3
 
Douda Pavel
6:3, 3:6, 6:1
 
Káňa Viktor
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Myslivec Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Josef Vlk, David Špok, Ing.Špok Petr, Tereza Svěchová,
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 24.5.2018 v 9.00 hod. - semifinále dvouhry, Hráč Zlatohlávek skrečoval utkání z důvodu zranění pravé ruky. Hráč Padevět skrečoval z důvodu bolesti levé nohy. Hráč Klír skrečoval z důvodu bolesti zad.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nápravník Adam 1945
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kratochvíl Ondřej 3235
Apltauer Filip 3335
Duda Adam 3535
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 512012

Myslivec Šimon - Homola Patrik
 
 
 
Fedasko Nikolas - Pazdera Marek
scr.
 
Frömel Karel - Schwarc David
6:0, 6:2
 
Elich Samuel - Formánek Václav
2:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Glocman Michal - Neuwirth Filip
 
Klír Lukáš - Kratochvíl Ondřej
6:0, 6:2
 
 
 
Spirka Simon - Douda Pavel
6:3, 6:4
 
Fiedler Jiří - Čech Jan
6:2, 6:2
 
Mrva Maxim - Durovič Boris
6:4, 7:5
 
Krahulec Jan - Guráš Martin
6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Kozumplík Michal - Káňa Filip
 
Říha Matyáš - Polách Felipe
6:0, 7:5
 
 
 
Havlíček Jiří - Káňa Viktor
6:2, 6:2
 
Šimeček David - Barniak Radek
6:4, 6:4
 
Paroulek Filip - Brunclík Petr
6:4, 6:0
 
Kubatko Dominik - Kubáň Pavel
6:4, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Vašíř Adam - Duda Adam
 
Menšík Jakub - Nápravník Adam
6:1, 6:2
 
 
 
Čáňo Šimon - Vašenka Daniel
7:5, 6:4
 
Vintera Michal - Zlatohlávek Tomáš
scr.
 
Kalina Vít - Hozman Dominik
7:6 (5), 6:2
 
Bako Jan - Matějíček Petr
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Padevět Jonáš - Apltauer Filip
 
Poznámka pořadatele: Program na čtvrtek 24.5.2018 v 11.00 hod. - semifinále čtyřhry, následuje finále čtyřhry
Počet dvojic23
NasazeníBH
Nápravník Adam 1945
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kratochvíl Ondřej 3235
Apltauer Filip 3335
Duda Adam 3535
Kategorie : 12Součet BH: 330
Kódové číslo akce: 514012

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrazdil Jan04.03.2005TK AGROFERT Prostějov
Proksch Roman24.07.2006TJ Sokol Dolní Lhota
Jedlička Adam10.07.2005TCG Karlovy Vary
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Bezdíček Bohumil18.04.2004DTK Skuteč
Zila Michal31.10.2006SK Vitality Slezsko o.s.
Velík Lukáš17.06.2005Lokomotiva Beroun
Bonk Vojtěch26.04.2005Městský tenisový klub Karviná
Černý Jakub27.06.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.
Strážnický Filip10.04.2004TK AGROFERT Prostějov
Holiš Šimon13.07.2004TK Na Dolině o.s.
Chvapil Viktor11.08.2004TK Sparta Praha
Valenta Radim24.09.2004TC Brno.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubáň Pavel05.03.2004TK Slavia Orlová