Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 NIKE TROPHY 2018
Pořadatel:  TK AGROFERT Prostějov
Datum:  11.-15.04.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Bartoň Hynek
 
 
 
Samek Jiří
6:2, 6:1
 
Polách Felipe
5:7, 6:1, 6:3
 
Fedasko Nikolas
6:3, 6:3
 
Filip Jakub
6:1, 6:3
 
 
6:2, 7:6 (5)
 
Mrůzek Štěpán
 
Vašíř Adam
6:3, 6:1
 
 
 
Valeš Vojtěch
6:0, 7:6 (4)
 
Hozman Dominik
4:6, 6:2, 6:3
 
Kalina Vít
6:3, 6:2
 
Juřena Michal
6:1, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Padevět Jonáš
 
Nápravník Adam
6:3, 6:4
 
 
 
Fiedler Jiří
2:6, 6:1, 6:4
 
Douda Pavel
6:4, 6:2
 
Vintera Michal
6:2, 7:5
 
Panáček Petr
6:2, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Klír Lukáš
 
Zlatohlávek Tomáš
6:4, 6:3
 
 
 
Kumstát Jan
7:5, 6:2
 
Menšík Jakub
6:1, 6:3
 
Rudolf Matěj
6:2, 6:1
 
Durovič Boris
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Kratochvíl Ondřej
 
Homola Patrik
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
Koplík Tadeáš
7:5, 6:0
 
Káňa Filip
6:3, 6:3
 
Paroulek Filip
6:4, 6:2
 
Laibl Matěj
7:6 (2), 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Janoušek Lukáš
 
Křesina Adam
7:6 (6), 7:5
 
 
 
Čížek Jiří
6:1, 6:1
 
Vacula Filip
6:3, 3:6, 6:2
 
Glocman Michal
6:1, 7:6 (0)
 
Mrva Maxim
6:3, 6:1
 
 
4:6, 6:1, 6:0
 
Myslivec Šimon
 
Neuwirth Filip
6:1, 6:1
 
 
 
Jedlička Adam
6:1, 6:7 (4), 6:2
 
Guzoň Samuel
6:0, 6:0
 
Velík Lukáš
6:2, 6:0
 
Rouchal Dominik
6:4, 6:4
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Černý Jakub
 
Apltauer Filip
6:1, 6:4
 
 
 
Brunclík Petr
6:2, 6:1
 
Chovanec Jakub
7:6 (1), 6:1
 
Rais Lukáš
6:3, 4:6, 6:1
 
Sedlář Josef
6:4, 3:6, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Vejšický Oldřich
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Flašar
Poznámka pořadatele: Program - neděle 15.4.2018 - v 10:00 hod, FI dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Bartoň Hynek 860
Vejšický Oldřich 1260
Nápravník Adam 1945
Apltauer Filip 1960
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kategorie : 13Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 512000

Bartoň Hynek - Vejšický Oldřich
 
 
 
Guzoň Samuel - Chovanec Jakub
6:2, 6:2
 
Brunclík Petr - Paroulek Filip
6:3, 6:0
 
Kumstát Jan - Sedlář Josef
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:1
 
Fiedler Jiří - Zlatohlávek Tomáš
 
Neuwirth Filip - Padevět Jonáš
6:4, 6:3
 
 
 
Čížek Jiří - Palovčík Oskar
6:0, 6:3
 
Kalina Vít - Velík Lukáš
7:5, 6:2
 
Fedasko Nikolas - Jedlička Adam
5:7, 7:5, 1:0 (6)
 
Laibl Matěj - Mrva Maxim
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Apltauer Filip - Křesina Adam
 
Klír Lukáš - Mrůzek Štěpán
6:2, 6:4
 
 
 
Rouchal Dominik - Vintera Michal
6:4, 1:6, 1:4 (12)
 
 
 
Hozman Dominik - Filip Jakub
2:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Káňa Filip - Vacula Filip
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:3
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Douda Pavel - Rudolf Matěj
1:6, 7:5, 1:0 (4)
 
 
 
Durovič Boris - Rais Lukáš
6:2, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
Panáček Petr - Valeš Vojtěch
6:1, 6:3
 
Menšík Jakub - Glocman Michal
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Bartoň Hynek 860
Vejšický Oldřich 1260
Nápravník Adam 1945
Apltauer Filip 1960
Myslivec Šimon 2445
Homola Patrik 2745
Padevět Jonáš 2845
Neuwirth Filip 3045
Kategorie : 13Součet BH: 405
Kódové číslo akce: 514000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hrazdil Jan04.03.2005TK AGROFERT Prostějov
Guráš Martin18.09.2004TK Na Dolině o.s.
Blažka Daniel03.02.2004TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.