Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Satalice
Datum:  11.-13.01.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hanzl Jan
 
 
 
Reitinger David
7:5, 5:7, 1:0 (8)
 
Kroj Jan
6:2, 6:2
 
Šidlík Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Köhler Matěj
7:5, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
Hladík Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
Kačur Radim
6:1, 6:2
 
Dvořák Šimon
6:0, 6:1
 
Bělík Antonín
7:6, 6:4
 
 
 
Kuba Luboš
6:3, 6:1
 
 
 
Zedek Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
Andr Marek
6:4, 6:4
 
 
 
Staněk jiří
6:2, 6:2
 
Košvanec Mikuláš Pavel
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Brázda Filip
 
Kačur Dan
6:1, 6:1
 
 
 
Pokorný Vojtěch
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
 
Häring Oliver
6:1, 6:1
 
Zíta Tomáš
6:3, 6:2
 
 
7:5, 6:1
 
Sršeň Alexandr
 
Rozhodčí turnaje: Bíško Milan (platná licence B do 20.10.2020)
Poznámka pořadatele: 8:30- Reitinger-Kroj, Kačura Radim-Dvořák, Staněk-Košvanec, Häring-Zíta, Šidlík-Köhler 9:30- Bělík-Kuba 10:30- Zedek-Andr, Kačur Dan-Pokorný, Hanzl-?, Hladík-?, Brázda-?, Sršeň-?
Počet účastníků20
NasazeníBH
Hanzl Jan 13715
Sršeň Alexandr 17312
Hladík Daniel 3529
Brázda Filip 3666
Zedek Jakub 4126
Šidlík Jan 4466
Kačur Dan 4566
Kuba Luboš 4656
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 502064

Sršeň Alexandr - Hanzl Jan
 
Kačur Dan - Kačur Radim
6:3, 6:1
 
Reitinger David - Kubec Filip
6:4, 7:5
 
Dvořák Šimon - Kroj Jan
6:1, 6:0
 
Kuba Luboš - Zíta Tomáš
6:2, 6:2
 
Šidlík Jan - Köhler Matěj
6:3, 6:4
 
Košvanec Mikuláš Pavel - Staněk jiří
6:4, 7:5
 
Hladík Daniel - Häring Oliver
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Bíško Milan (platná licence B do 20.10.2020)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Hanzl Jan 13715
Sršeň Alexandr 17312
Hladík Daniel 3529
Šidlík Jan 4466
Kubec Filip 4526
Kačur Dan 4566
Kuba Luboš 4656
Reitinger David 4696
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 504064

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vtelenský Vojtěch11.05.2007LTC Mladá Boleslav o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kubec Filip07.04.2007SK HAMR, z.s.