Pořadatel: | SK Satalice | Datum: | 11.-13.01. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Hanzl Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Reitinger David | | 7:5, 5:7, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Kroj Jan | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Šidlík Jan | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Köhler Matěj | | 7:5, 3:6, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hladík Daniel | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kačur Radim | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Dvořák Šimon | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bělík Antonín | | | 7:6, 6:4 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kuba Luboš | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Zedek Jakub | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Andr Marek | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Staněk jiří | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Košvanec Mikuláš Pavel | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Brázda Filip | | | | | |
| | | | | |
Kačur Dan | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pokorný Vojtěch | | 6:4, 4:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Häring Oliver | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Zíta Tomáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sršeň Alexandr | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bíško Milan (platná licence B do 20.10.2020) |
Poznámka pořadatele: 8:30- Reitinger-Kroj, Kačura Radim-Dvořák, Staněk-Košvanec, Häring-Zíta, Šidlík-Köhler 9:30- Bělík-Kuba 10:30- Zedek-Andr, Kačur Dan-Pokorný, Hanzl-?, Hladík-?, Brázda-?, Sršeň-? |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Hanzl Jan | 137 | 15 | Sršeň Alexandr | 173 | 12 | Hladík Daniel | 352 | 9 | Brázda Filip | 366 | 6 | Zedek Jakub | 412 | 6 | Šidlík Jan | 446 | 6 | Kačur Dan | 456 | 6 | Kuba Luboš | 465 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 66 |
Kódové číslo akce: 502064 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vtelenský Vojtěch | 11.05.2007 | LTC Mladá Boleslav z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. |
|