Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  západočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Břicháčková Sabina
 
 
 
Sinkulová Michaela
6:0, 6:0
 
Šestáková Nicole
6:3, 6:3
 
Zlochová Viktorie
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Benešová Tereza
 
Beránková Julie
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:3, 5:7, 6:3
 
Šobrová Anna
 
Čížková Pavla
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Cmarová Lucie
 
Kadlecová Simona
6:4, 6:4
 
 
 
 
7:6 (7), 4:6, 6:3
 
Abeldinova Alla
 
Pláničková Kateřina
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Kulová Daniela
 
Kupková Alena
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Hertlová Veronika
 
Jílková Denisa
6:4, 6:2
 
 
 
 
3:6, 6:4, 7:6 (6)
 
Čiháková Kateřina
 
Němcová Eliška
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Vetráková Aneta
 
Horská Zuzana
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Čákorová Jana
 
Drudíková Monika
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Majerová Kristýna
 
Halounová Sandra
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Nováková Karolína
 
Týnovská Veronika
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Krátká Aneta
 
Vlčková Tereza
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Halounová Alexandra
 
Michálková Veronika
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Kroupová Natálie
 
Trinerová Darja
6:1, 6:2
 
Ibehejová Julie
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Krýslová Vendula
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Jiří Hrdina
Počet účastníků34
NasazeníBH
Břicháčková Sabina 1635
Krýslová Vendula 2230
Nováková Karolína 3725
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Cmarová Lucie 5020
Čiháková Kateřina 6315
Týnovská Veronika 8515
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 412880

Krýslová Vendula - Nováková Karolína
 
Šobrová Anna - Ibehejová Julie
6:1, 6:0
 
Drudíková Monika - Kulová Daniela
3:6, 2:1, scr.
 
Halounová Alexandra - Halounová Sandra
6:3, 7:5
 
Čiháková Kateřina - Kadlecová Simona
7:6 (3), 5:7, 1:0 (6)
 
Hertlová Veronika - Vetráková Aneta
6:4, 6:2
 
Zlochová Viktorie - Čížková Pavla
6:0, 6:0
 
Benešová Tereza - Krátká Aneta
6:2, 6:2
 
Čákorová Jana - Michálková Veronika
3:6, 7:5, 1:0 (2)
 
Abeldinova Alla - Jílková Denisa
6:2, 6:2
 
Pláničková Kateřina - Horská Zuzana
6:0, 1:6, 1:0 (5)
 
Cmarová Lucie - Týnovská Veronika
7:5, 6:2
 
Majerová Kristýna - Trinerová Darja
6:3, 6:3
 
Vlčková Tereza - Kupková Alena
0:6, 7:6 (4), 1:0 (8)
 
Šestáková Nicole - Beránková Julie
6:0, 6:2
 
Břicháčková Sabina - Němcová Eliška
6:1, 6:1
 
Počet dvojic16
NasazeníBH
Břicháčková Sabina 1635
Krýslová Vendula 2230
Nováková Karolína 3725
Kadlecová Simona 4420
Němcová Eliška 4620
Cmarová Lucie 5020
Čiháková Kateřina 6315
Týnovská Veronika 8515
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 414880

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fiedlerová Lucie08.08.2005TK Slavia Plzeň
Hajšmanová Michaela17.04.2008TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krátká Aneta02.02.2005TK Slavia Plzeň
Horská Zuzana09.11.2003TCG Karlovy Vary