Český tenisový svaz

Kupková Alena

Datum narození:
18.01.2002
Platnost reg. do:
06.04.2020
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TJ Lokomotiva Plzeň
506 (4)
 
 
 
2014
TJ Lokomotiva Plzeň
270 (9)
 
 
 
2015
TJ Lokomotiva Plzeň
225 (1)
305 (6)
 
 
2016
TJ Lokomotiva Plzeň
 
312 (6)
 
 
2017
Lokomotiva Plzeň
 
223 (1)
 
 
2018
Lokomotiva Plzeň
 
 
414 (4)
843 (3)
2019
Lokomotiva Plzeň
 
 
385 (4)
329 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, Klatovy Cup

Sport klub Klatovy (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
1
2.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
3.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
4.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň B
4
2.
DIVIZE
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň B - Prazdroj Plzeň
0
3.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
4.
DIVIZE
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň B - Sokol Plzeň Doudlevce A
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, LTK Klatovy B - Lokomotiva Plzeň
6
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
1
3.
ODR II. A
12.5.2019, Sokol Nepomuk - Lokomotiva Plzeň
1
4.
ODR II. A
09.6.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň
1
5.
ODR II. A
16.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK FUNTOM Dobřany
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. A
28.4.2019, LTK Klatovy B - Lokomotiva Plzeň
6
2.
ODR II. A
05.5.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Dýšina
3
3.
ODR II. A
12.5.2019, Sokol Nepomuk - Lokomotiva Plzeň
1
4.
ODR II. A
09.6.2019, LTC Sušice - Lokomotiva Plzeň
1
5.
ODR II. A
16.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK FUNTOM Dobřany
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20