Český tenisový svaz
Název:
CT TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:
01.-04.02.
Pořadatel:
TK Škoda Plzeň z.s. (B - 600)
Místo konání:
Plzen,Luční ul.60a
Kódové číslo:
406083
Dvorců + povrch:
2 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 00 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
775217237
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

!!! Prezentace do turnaje je v pátek 31.1.2020 v době od 17.00 do 18.00 hod. osobně v klubovně TK Škoda Plzeň z.s. nebo telefonicky na č. tel. 603572023. Následně proběhne losování turnaje. Hrací plán a časový rozpis zápasů na sobotu 1.2.2020 bude zveřejněn v IS v pátek 31.1.2020 do 19.30 hod. !!!

Adresa tenisové haly: Luční 60a, 301 00 Plzeň - Roudná
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
02.01.2020 15:36:38
2.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
 
volná karta
27.01.2020 14:20:00
3.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
 
 
08.11.2019 13:59:18
4.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
 
06.11.2019 12:51:52
5.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
 
04.12.2019 15:43:17
6.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
80
15
 
volná karta
27.01.2020 11:16:16
7.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
 
14.01.2020 21:37:28
8.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
22.12.2019 19:39:49
9.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
93
15
 
 
17.01.2020 16:03:35
10.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
 
 
04.11.2019 12:31:46
11.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
 
16.01.2020 07:45:48
12.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
 
02.11.2019 16:13:23
13.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
 
14.01.2020 14:35:48
14.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
 
26.01.2020 09:18:31
15.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
116
12
 
 
14.01.2020 18:08:11
16.
Vetráková Aneta 25.12.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
121
12
 
 
13.12.2019 22:50:32
17.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
04.11.2019 09:09:52
18.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
 
20.01.2020 17:19:31
19.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
 
 
11.11.2019 21:21:49
20.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
volná karta
12.12.2019 19:32:26
21.
Pláničková Kateřina 06.02.2002 Slavoj Stod
184
9
 
 
07.01.2020 21:19:37
22.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
01.01.2020 23:35:36
23.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
09.01.2020 04:13:07
24.
Davidová Natálie 15.10.2005 LTC Pardubice
203
9
20
 
01.11.2019 11:30:11
25.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
04.11.2019 08:17:57
26.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
238
6
 
 
30.12.2019 00:29:51
27.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
 
10.12.2019 21:54:53
28.
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň
271
6
209
 
15.01.2020 22:19:24
29.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
03.11.2019 14:55:25
30.
Hradecká Michaela 03.06.2005 Tenisklub Cheb
537
4
255
 
04.11.2019 20:12:42
31.
Herboltová Kateřina 23.07.2006 LTK Klatovy
750
3
462
 
02.11.2019 09:04:54
32.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
805
1
136
volná karta
26.01.2020 09:20:52

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
407
4
85
 
27.01.2020 10:19:22
2.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
 
28.01.2020 13:08:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 14:02:50
2.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 08:16:53
3.
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín
150
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 14:11:04
4.
Hromádková Amálie 09.09.2004 Lokomotiva Karlovy Vary
420
4
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 13:38:03
5.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
133
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 17:16:36
6.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 19:55:08
7.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
29
25
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 15:00:05
8.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
277
6
69
odhlášeno hráčem
17.01.2020 21:17:40
9.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
odhlášeno hráčem
20.01.2020 09:25:27
10.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
208
9
27
odhlášeno hráčem
23.01.2020 10:46:10
11.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
230
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 10:56:04
12.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
398
4
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 20:08:25
13.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
406
4
120
odhlášeno hráčem
25.01.2020 08:26:39
14.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
odhlášeno hráčem
25.01.2020 10:14:45
15.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:19
16.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:19
17.
Surovčíková Sára 20.05.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
179
9
220
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:45:39
18.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
694
3
302
odhlášeno hráčem
25.01.2020 23:30:00
19.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:52:38
20.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:05:29
21.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
229
9
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:14
22.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
odhlášeno hráčem
26.01.2020 17:46:02
23.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
576
3
30
odhlášeno hráčem
27.01.2020 20:28:18
24.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
IS: penalizace 8 dní
28.01.2020 10:31:15
25.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
odhlášeno hráčem
30.01.2020 18:21:36
26.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
200
9
426
odhlášeno pořadatelem
31.01.2020 08:41:01
27.
Nottoli Lara 10.11.2004 TJ Spoje Praha
204
9
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 10:02:43
28.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 11:10:37
29.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 11:11:26
30.
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany
354
6
144
odhlášeno hráčem
31.01.2020 13:48:27
31.
Hendrichova Tereza 01.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
805
1
597
odhlášeno hráčem
31.01.2020 15:26:46