Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
13.-15.01.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 400)
Kódové číslo:
406036
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje David Špok 774 578 031

Program na sobotu 13.1.2018 v 8.30 hod. - Benešová, Frančáková, Lelonek, Mrowiecová, Tokařová, Viktorínová,
v 9.30 hod. - Krpcová, Kubáňová, Pobořilová, Szkorupová, Šimková, Zelinová,
v 11.00 hod. - Daníšková, Dedková, Heinzová, Choubrial, Mecová,
v 12.00 hod. - Gaňová, Jansová, Priesolová,
v 13.30 hod. - Chudějová, Augustinová,
Prezentace pro čtyřhru v sobotu 13.1.2018 do 12.30 hod. i telefonicky.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
prezentována
12.01.2018 13:42:19
2.
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
15
47
volná karta-prezentována
04.01.2018 12:29:14
3.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
133
12
255
prezentována
11.11.2017 18:40:49
4.
Priesolová Julie 16.11.2001 TJ TO Sokol Stará Bělá
154
12
 
prezentována
31.12.2017 19:48:35
5.
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
190
9
 
prezentována
08.01.2018 09:45:55
6.
Jansová Kristýna 27.07.2002 TK Havířov
232
9
 
prezentována
02.11.2017 11:17:51
7.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
296
6
 
prezentována
05.11.2017 18:34:08
8.
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
299
6
329
prezentována
15.12.2017 10:31:50
9.
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava
304
6
117
volná karta-prezentována
04.01.2018 09:10:57
10.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
344
6
356
prezentována
13.11.2017 19:20:27
11.
Kvochová Karolína 01.10.2002 TK SC OSTRAVA
421
4
 
 
12.12.2017 22:40:08
12.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
429
4
80
prezentována
25.11.2017 08:00:47
13.
Dedková Nela 21.03.2004 TK TENNISPOINT FM
437
4
168
prezentována
10.01.2018 16:40:07
14.
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava
463
4
307
prezentována
02.12.2017 17:15:19
15.
Zelinová Tereza 12.08.2002 T.T.C.Rožnov
541
4
 
volná karta-prezentována
10.01.2018 20:07:48
16.
Šimková Vanda 18.07.2003 SK Zlín-Mladcová
580
3
269
prezentována
05.11.2017 20:51:00
17.
Krpcová Adéla 23.10.2002 TK Havířov
827
1
 
volná karta-prezentována
20.11.2017 20:03:35
18.
Lelonek Katarzyna 14.11.2002 SK Vitality Slezsko o.s.
827
1
 
volná karta-prezentována
09.12.2017 09:18:27
19.
Tokářová Terezie 30.10.2005 TK Slavia Orlová
827
1
341
prezentována
27.12.2017 13:28:09
20.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
100
prezentována
31.12.2017 17:09:25
21.
Szkorupová Aneta 07.08.2002 ITS Tennis Club, z.s.
827
1
 
prezentována
08.01.2018 21:52:05
22.
Frančáková Nikola 29.08.2004 SK LAMA o.s.
827
1
292
prezentována
09.01.2018 12:46:37
23.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
827
1
82
prezentována
12.01.2018 15:48:25
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
442
4
151
odhlášeno hráčem
03.01.2018 03:23:26
2.
Krasová Klára 27.10.2003 SK JC Sport Opava
474
4
329
odhlášeno hráčem
04.01.2018 19:36:38
3.
Schirmerová Terezie 15.12.2002 TK Slavia Orlová
147
12
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 12:51:07
4.
Kolowrotkiewicz Jowana 23.06.2004 SK Vitality Slezsko o.s.
753
3
634
odhlášeno hráčem
07.01.2018 10:01:00
5.
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s.
238
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2018 10:03:35
6.
Schlischková Veronika 18.02.2005 SK JC Sport Opava
827
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2018 11:31:54
7.
Chudejová Mia 30.07.2003 TK TENNISPOINT FM
128
12
228
odhlášeno hráčem
08.01.2018 15:06:36
8.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
170
9
121
odhlášeno hráčem
11.01.2018 19:58:55
9.
Martikánová Barbora 11.11.2003 SK JC Sport Opava
691
3
288
odhlášeno hráčem
11.01.2018 22:12:28
10.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
827
1
51
odhlášeno hráčem sms
12.01.2018 09:26:20
11.
Krstovská Agáta 25.11.2005 TK SC OSTRAVA
640
3
200
odhlášeno hráčem
12.01.2018 09:52:53
12.
Můrová Vendula 17.10.2002 SK JC Sport Opava
827
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2018 15:26:16
13.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava
336
6
39
odhlášeno hráčem
12.01.2018 15:34:43