Český tenisový svaz
Název:
O pohár Rožnova
Datum:
08.-12.12.
Pořadatel:
Rožnovský tenisový klub (B - 500)
Místo konání:
SynottypHall Rožnov p.R.
Kódové číslo:
406008
Dvorců + povrch:
3 taraflex
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Mrlík Jaromír
Luční 2724
756 61 Rožnov p.R.
Tel. (1):
773 632 724
E-mail:
JardaMrlik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace proběhne v pátek 8.12.2017. Prezentace pro kvalifikaci je ve čtvrtek 7.12.2017 do 18.00 hod.na tel.773632724.Počet účastníků kvalifikace je 16 hráček. Po ukončení prezentace proběhne v hale v Rožnově veřejné losování. Po 20.hod. bude na internetu pořadí zápasů kvalifikace na pátek 8.12.2017.

Prezentace hráček do hlavní soutěže je v pátek 8.12.2017 od 17 do 18 hod. na tel. 773632724. Po ukončení prezentace proběhne veřejné losování v hale v Rožnově. Po 20 hod. bude na internetu vyvěšeno pořadí zápasů na sobotu 9.12.2017.

Po celou dobu konání turnaje je v hale zajištěno stravování pro hráčky a jejich doprovod.

Turnaj bude zahájen kvalifikací dvouhry v pátek 08.prosince 2017.
V 08,00 hodin se dostaví hráčky :
Stejskalová,Kubačáková.Benešová,Mičolová,Flašarová,Mecová.
V 09,00 hodin hráčky :
Tomečková,Hejlová,Pobořilová,Pastrňáková,Slováková,Mroweicová.
V 10,00 hodin hráčky :
Prici ,Kurková,Chudejová Mia,Gaňová.

Hlavní soutěž dvouhra dorostenek bude zahájena v sobotu 09.12.2017.
V 08,00 hodin se dostaví hráčky :
Mičolová,Kajabová,Petruželová,Chudejová Mia,Masaříková,Hienzová.
V 09,00 hodin se dostaví hráčky:
Wojciková,Hrubanová,Valová,Prici
Mandelíková ,Fižová.
V 10,00 hodin se dostaví hráčky:
Křenková,Danišková,Klimšová,Richtrová,Pokorná,Čižmářová.
V 11,00 hodin :
Šulcová,Pobořilová,Chudějová An.,Řezníčková,Krejčí,Odleváková.
12,00 hodin hráčky:
Koci,Ondroušková,Švendová,Fukalová,Morávková,Charvátová,
Nesvadbová,Dohnalová.

Turnaj pokračuje v neděli 10.12.2017 dvouhrou dívek:
8.00 se dostaví hráčky : Wojciková, Masaříková,Mandelíková, Richtrová

9.00 se dostaví hráčky : Pokorná, Odleváková, Koci, Moravcová

Následně budou nasazeny semifinálové zápasy dvouhry dívek.
Soutěž čtyřher bude pokračovat n.d. 11.30


Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
15
35
 
 
27.11.2017 16:38:32
2.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
30
 
 
18.11.2017 18:34:21
3.
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov
26
30
6
 
09.11.2017 13:41:56
4.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
27
30
 
 
08.11.2017 13:10:31
5.
Kocí Kateřina 15.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
30
25
 
 
12.11.2017 22:14:30
6.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
33
25
 
 
26.11.2017 19:29:32
7.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
40
25
 
 
06.11.2017 17:02:37
8.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
41
20
 
 
01.11.2017 08:28:06
9.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
64
15
13
 
04.11.2017 00:05:29
10.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
66
15
 
 
02.11.2017 18:41:06
11.
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
15
27
 
14.11.2017 11:14:07
12.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
78
15
 
 
08.11.2017 10:25:57
13.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
85
15
 
 
01.11.2017 11:54:22
14.
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub
89
15
 
 
13.11.2017 14:25:42
15.
Klimšová Klára 18.09.2001 TK SC OSTRAVA
90
15
 
 
06.11.2017 21:32:20
16.
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice
100
12
 
 
05.11.2017 20:17:06
17.
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice
106
12
 
 
03.11.2017 13:03:46
18.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
107
12
 
 
02.11.2017 21:57:20
19.
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát
110
12
 
 
12.11.2017 21:09:59
20.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
115
12
 
 
09.11.2017 09:45:47
21.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Prestige tennis club Frýdek-Místek
122
12
30
 
05.11.2017 17:01:06
22.
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
133
12
255
volná karta
01.11.2017 06:48:49
23.
Valová Tereza 25.09.2001 TK Radegast
216
9
 
volná karta
04.11.2017 18:45:09
24.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
291
6
22
 
07.11.2017 12:32:06
25.
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná
296
6
 
volná karta
05.11.2017 18:29:48
26.
Fukalová Barbora 24.12.2002 Rožnovský tenisový klub
319
6
 
volná karta
01.11.2017 14:16:06
27.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava
336
6
39
 
22.11.2017 19:16:22
28.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
411
4
70
 
21.11.2017 11:29:06
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
47
20
 
volná karta
01.12.2017 08:50:16
2.
Chudejová Mia 30.07.2003 TK TENNISPOINT FM
128
12
228
 
09.11.2017 10:30:30
3.
Tomečková Hana 02.05.2002 Beskydský tenisový klub
158
9
 
 
05.11.2017 15:28:12
4.
Kurková Kateřina 06.02.2002 Beskydský tenisový klub
161
9
 
 
06.11.2017 09:26:20
5.
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
190
9
 
 
21.11.2017 11:46:59
6.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
215
9
 
 
03.11.2017 09:41:20
7.
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s.
238
6
 
 
01.11.2017 12:21:46
8.
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
250
6
272
 
24.11.2017 18:18:14
9.
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s.
344
6
356
 
13.11.2017 19:18:22
10.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
429
4
80
 
02.11.2017 17:20:44
11.
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava
463
4
307
volná karta
03.12.2017 09:09:09
12.
Kubačáková Laura 11.06.2004 TK TENNISPOINT FM
485
4
359
 
27.11.2017 10:32:02
13.
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
609
3
215
volná karta
02.11.2017 09:31:47
14.
Mičolová Nela 12.12.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí
609
3
81
 
12.11.2017 19:00:14
15.
Benešová Nicol 16.09.2004 TK SC OSTRAVA
827
1
82
 
02.11.2017 12:05:33
16.
Pastrňáková Barbora 28.05.2004 TK Slavia Orlová
827
1
137
volná karta
06.11.2017 20:14:14

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
827
1
343
 
01.11.2017 09:43:02
2.
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
352
6
 
 
02.12.2017 09:24:08
3.
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
150
12
 
 
02.12.2017 15:25:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šimková Vanda 18.07.2003 SK Zlín-Mladcová
580
3
269
odhlášeno hráčem
19.11.2017 22:24:13
2.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
273
6
64
odhlášeno hráčem
25.11.2017 17:37:32
3.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
216
9
 
odhlášeno hráčem
26.11.2017 14:56:10
4.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
92
15
25
odhlášeno hráčem
26.11.2017 16:10:00
5.
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice
442
4
151
odhlášeno hráčem
27.11.2017 17:57:35
6.
Krpcová Adéla 23.10.2002 TK Havířov
827
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 20:23:30
7.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
170
9
121
odhlášeno hráčem
28.11.2017 15:24:34
8.
Slováková Leontina 14.01.2004 TJ Sokol Bludov
580
3
455
odhlášeno hráčem
29.11.2017 10:08:19
9.
Šimonová Sára 20.06.2003 TK Drnovice
312
6
112
odhlášeno hráčem
29.11.2017 20:06:18
10.
Macháčková Sára 07.02.2002 TO TJ Nový Jičín
242
6
 
odhlášeno hráčem
30.11.2017 18:00:33
11.
Uherková Kristýna 30.03.2002 ŽLTC Brno
133
12
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 12:42:14
12.
Kmošková Barbora 13.05.2002 TK SC OSTRAVA
101
12
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 11:57:50
13.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
17
35
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 16:31:01
14.
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha
67
15
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 14:15:11
15.
Strejčková Michaela 18.05.2002 ŽLTC Brno
129
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 00:03:41
16.
Fotrová Lucie 04.05.2001 TC Brno.
140
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 09:48:44
17.
Martikánová Barbora 11.11.2003 SK JC Sport Opava
691
3
288
odhlášeno hráčem
04.12.2017 18:07:36
18.
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín
58
20
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 23:14:07
19.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
36
25
 
IS: lhůta 8 dní
06.12.2017 11:51:41
20.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
51
20
 
odhlášeno hráčem
06.12.2017 13:38:44
21.
Kurková Viktorie 04.05.2000 Beskydský tenisový klub
124
12
 
odhlášeno hráčem
06.12.2017 15:43:48
22.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
117
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 17:07:22
23.
Krasová Klára 27.10.2003 SK JC Sport Opava
474
4
329
odhlášeno hráčem
07.12.2017 17:49:20