Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  dorost
Vondrák Martin
 
 
 
Rauš Lukáš
6:0, 6:0
 
Blažka Daniel
6:2, 6:0
 
Grois Oldřich
6:3, 3:6, 6:1
 
Grün Vojtěch
6:1, 6:1
 
Malek Erik
6:1, 6:0
 
Doušek Adam
6:2, 6:0
 
Varga Alexandr
6:2, 6:3
 
Čech Filip
6:4, 6:4
 
Špinar Michal
6:2, 7:6 (5)
 
Holoubek Radek
7:6 (2), 6:4
 
Doppler Patrik
6:3, 6:2
 
Stříteský Tomáš
6:0, 6:4
 
Schneebaum Tobias
6:3, 6:3
 
Novák Jiří
6:4, 6:1
 
Marančák Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Zoufalý Jiří
6:0, 6:3
 
Tomeček Christian Lucas
6:7 (5), 6:1, 6:2
 
Boček Alejandro
7:5, 6:0
 
Hlavoň Ondřej
4:6, 6:2, 6:3
 
Valenta Radim
6:4, 6:4
 
Mišťúrik David
6:2, 6:2
 
Bartoněk Jonáš
6:3, 6:2
 
Novák Jakub
4:6, 6:4, 7:6 (7)
 
Daniel Jan
7:6 (5), 6:1
 
Robiček Petr
6:3, 6:3
 
Majer Lukáš
5:7, 7:6 (3), 6:1
 
Říha Matyáš
6:0, 7:6 (3)
 
Hübl Filip
scr.
 
Chmelík Oliver
6:4, 6:1
 
Šmédek Jaroslav
6:1, 6:2
 
Jakubčík Martin
6:1, 6:0
 
Černý Jan
6:2, 6:1
 
Klakurka Lukáš
6:2, 6:4
 
Ryšánek Jan
6:1, 6:0
 
Zavadil Matyáš
4:6, 6:3, 6:2
 
Fenyk Martin
6:2, 6:1
 
Navrátil Filip
6:3, 6:2
 
Ventrča Václav
7:5, 3:6, 6:2
 
Komrska Ondřej
6:0, 6:1
 
Palán David
1:6, 6:1, 6:4
 
Alan Matyáš
6:0, 5:7, 6:0
 
Jurajda Adam
6:4, 6:3
 
Zourek David
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Kovařík David
 
Kulhánek Michael
6:0, 6:2
 
Blažka Stanislav
6:1, 1:0, scr.
 
Kozumplík Michal
6:1, 6:4
 
Páral  Radim
6:3, 3:6, 7:6 (5)
 
Podškubka Karel
6:2, 6:1
 
Opluštil Patrik
6:1, 1:6, 6:3
 
Nerud Vladimír
6:3, 6:1
 
Paleček Adam
6:2, 6:4
 
Vítek Kryštof
6:2, 6:3
 
Dvořák Tomáš
6:2, 6:1
 
Válek Ondřej
6:2, 6:1
 
Odvárka Adam
6:1, 6:4
 
Zapletal Josef
7:6 (5), 6:0
 
Mikulčík Ondřej
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Vaculík Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Mgr. Petr Ondrůj /724410793/, Filip Rampír /702062047/
Poznámka pořadatele: Hráč Říha scr. zdravotní důvody.
Počet účastníků60
NasazeníBH
Vondrák Martin 1835
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Šmédek Jaroslav 3730
Novák Jiří 6920
Chmelík Oliver 8420
Kulhánek Michael 10520
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 312940

Vondrák Martin - Vaculík Lukáš
 
 
 
Holoubek Radek - Grün Vojtěch
scr.
 
Valenta Radim - Černý Jan
6:2, 6:7 (4), 1:0 (11)
 
Rauš Lukáš - Majer Lukáš
6:2, 6:3
 
Novák Jakub - Válek Ondřej
6:2, 6:1
 
Palán David - Čech Filip
6:3, 7:5
 
Kulhánek Michael - Ventrča Václav
7:6 (2), 3:6, 1:0 (7)
 
Doušek Adam - Chmelík Oliver
6:2, 6:3
 
 
 
Schneebaum Tobias - Podškubka Karel
6:1, 6:1
 
Klakurka Lukáš - Fenyk Martin
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Zapletal Josef - Alan Matyáš
7:5, 7:5
 
Zourek David - Tomeček Christian Lucas
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:2
 
Stříteský Tomáš - Vítek Kryštof
 
Navrátil Filip - Bartoněk Jonáš
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Doppler Patrik - Jakubčík Martin
6:2, 3:6, 1:0 (11)
 
Hlavoň Ondřej - Komrska Ondřej
6:1, 6:2
 
Varga Alexandr - Špinar Michal
6:0, 6:2
 
Malek Erik - Páral  Radim
6:1, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Novák Jiří - Marančák Jan
 
Mišťúrik David - Tejkal Marek
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
Robiček Petr - Hübl Filip
6:2, 6:0
 
Ryšánek Jan - Nerud Vladimír
6:4, 6:4
 
Dvořák Tomáš - Mikulčík Ondřej
6:1, 6:2
 
Daniel Jan - Paleček Adam
6:3, 6:3
 
 
6:2, 7:6 (2)
 
Kovařík David - Šmédek Jaroslav
 
Poznámka pořadatele: Hráč Vondrák scr. zdravotní důvody.
Počet dvojic25
NasazeníBH
Vondrák Martin 1835
Vaculík Lukáš 3230
Kovařík David 3330
Marančák Jan 3530
Šmédek Jaroslav 3730
Novák Jiří 6920
Chmelík Oliver 8420
Tejkal Marek 9720
Kategorie : 8Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 314940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bsteh Matthias28.06.2003TKB Hrušovany z.s.