Český tenisový svaz

Boček Alejandro

Datum narození:
02.01.2001
Platnost reg. do:
05.01.2019
Klub:
Jiskra Otrokovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
TK Uherské Hradiště
1043 (4)
 
 
 
2013
TK Uherské Hradiště
572 (6)
 
 
 
2014
TJ Jiskra Otrokovice
531 (1)
 
 
 
2015
TJ Jiskra Otrokovice
 
492 (6)
 
 
2016
TJ Jiskra Otrokovice
 
276 (1)
 
 
2017
Jiskra Otrokovice
 
 
624 (4)
 
2018
Jiskra Otrokovice
 
 
343 (6)
 
2019
Jiskra Otrokovice
 
 
263 (9)
604 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

22
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/-

22
 Jednotlivci celkem
44/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/-

-
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
5.5.2018, Jiskra Otrokovice B - TK Fatra Napajedla
1
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, Sokol Lanžhot - Jiskra Otrokovice B
4
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, Jiskra Otrokovice B - TK Blansko
1
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - Jiskra Otrokovice B
1
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, Jiskra Otrokovice B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
5.5.2018, Jiskra Otrokovice B - TK Fatra Napajedla
0
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
19.5.2018, Sokol Lanžhot - Jiskra Otrokovice B
0
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
26.5.2018, Jiskra Otrokovice B - TK Blansko
0
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
9.6.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - Jiskra Otrokovice B
1
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
16.6.2018, Jiskra Otrokovice B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

16>8 Boček, Mišťúrik - Vrba, Kysilko 6:3, 6:4
8>4 Boček, Mišťúrik - Holiš, Pavelka 2:1, scr.
4>2 Boček, Mišťúrik - Vodák, Fojtů 5:7, 6:2, 1:0 (1)
2>1 Kubín, Zeithamel - Boček, Mišťúrik 6:3, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

16>8 Janík Petr- Boček Alejandro7:6 (4), 6:2
získané body: 0 b.
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

8>4 Vodák, Boček - Hrazdil, Valenta 6:3, 7:6 (4)
4>2 Fojtů, Tomeček - Vodák, Boček 7:5, 6:2
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
0
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, Slovan Hodonín - Jiskra Otrokovice
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
6
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, ŽLTC Brno B - Jiskra Otrokovice
6
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
12
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, Start Brno - Jiskra Otrokovice
12
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
3
 Družstva celkem (2hra)
39
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
7
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, Slovan Hodonín - Jiskra Otrokovice
1
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
3
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, ŽLTC Brno B - Jiskra Otrokovice
0
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
0
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, Start Brno - Jiskra Otrokovice
9
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
1
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
56
17.6.2018, 22. I.TŔÍDA D
Start Brno - Jiskra Otrokovice
team Daniel, Klakurka - Boček, Tichý 6:3, 2:6, 4:6
získané body: 9 b.