Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:  19.-23.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Paroulek Tadeáš
 
 
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 6:0
 
Marančák Jan
6:4, 7:5
 
Lenoch Jan
7:6, 2:6, 6:4
 
Lehečka Jiří
6:2, 6:2
 
 
7:6, 2:6, 6:1
 
Kvis Kryštof
 
Langmajer Dominik
6:1, 6:2
 
 
 
Pátý Daniel
6:4, 7:5
 
Podlešák Marek
6:4, 6:4
 
Januška Adam
6:1, 6:0
 
Poštolka Roman
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Lušovský Michal
 
Bugaj Martin
6:4, 6:2
 
 
 
Stavrovsky Petr
7:6, 6:2
 
Belozerskikh Alexander
4:6, 6:1, 6:3
 
Vondrák Martin
7:6, 3:6, 6:3
 
Beran Jakub
6:1, 4:6, 6:1
 
 
6:1, 7:6
 
Křipský Filip
 
Vlkovský Vojtěch
scr.
 
 
 
Novák Jakub
7:5, 6:2
 
Semerák Jan
6:3, 6:3
 
Kubík Kristián
6:3, 7:5
 
Pavelka Patrik
6:4, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Pánik Matěj
 
Růžička Václav
7:5, 7:6
 
 
 
Jeníček Jiří
6:1, 3:6, 6:1
 
Kaiser Kevin
6:3, 6:2
 
Sláma Jakub
7:6, 6:0
 
Hlavačka Martin
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Blecha Adam
 
Šimeček Martin
6:4, 6:3
 
 
 
Barnat Jiří
6:4, 5:7, 6:2
 
Černoch Jindřich
6:1, 6:3
 
Pleva Jan
7:5, 6:1
 
Podzemný Vojtěch
6:2, 6:2
 
 
6:7, 6:4, 6:0
 
Rabas Daniel
 
Křipský Dominik
7:6, 6:2
 
 
 
Jiroušek Lukáš
6:3, 6:4
 
Pírek František
6:2, 6:1
 
Kozler Adam
7:6, 6:2
 
Hošek Robert
6:0, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Kraus Martin
 
Doubek Lukáš
6:4, 6:4
 
 
 
Šmíd Filip
6:2, 6:0
 
Aregger Lars
6:2, 6:1
 
Vychopeň Vojtěch
6:1, 6:3
 
Kovařík David
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:2
 
Štěpánek Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Jan Havel
Poznámka pořadatele: Do hlavní soutěže byli zařazeni jako Luky Losers hráči Pavelka a Růžička. Úterý: 10.00 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 960
Štěpánek Antonín 1345
Rabas Daniel 2235
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Pánik Matěj 3130
Lušovský Michal 3330
Kvis Kryštof 3730
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 312140

Štěpánek Antonín - Dubský Marek
 
 
 
Belozerskikh Alexander - Lenoch Jan
6:1, 3:6, 1:0
 
Pírek František - Stavrovsky Petr
4:6, 6:4, 1:0
 
Jiroušek Lukáš - Semerák Jan
6:3, 7:5
 
Pleva Jan - Vondrák Martin
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Doubek Lukáš - Kraus Martin
 
Pánik Matěj - Langmajer Dominik
6:2, 6:2
 
 
 
Kubík Kristián - Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:3
 
Vychopeň Vojtěch - Růžička Václav
3:6, 6:3, 1:0
 
Kroupa Václav - Kozler Adam
6:4, 6:2
 
Černoch Jindřich - Sláma Jakub
6:2, 7:6
 
 
6:2, 6:4
 
Kvis Kryštof - Hošek Robert
 
Vlkovský Vojtěch - Blecha Adam
2:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Lehečka Jiří - Beran Jakub
1:6, 6:1, 1:0
 
Kovařík David - Křipský Filip
6:3, 3:0, scr.
 
Podlešák Marek - Kaiser Kevin
6:2, 6:4
 
Šilhavý Jan - Šmíd Filip
6:2, 6:1
 
 
1:0, scr.
 
Šimeček Martin - Lušovský Michal
 
Rabas Daniel - Novák Jakub
6:2, 6:3
 
 
 
Poštolka Roman - Pátý Daniel
6:4, 6:3
 
Jeníček Jiří - Hlavačka Martin
6:1, 6:0
 
Barnat Jiří - Januška Adam
6:4, 2:6, 1:0
 
Marančák Jan - Jančík Jakub
7:6, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Křipský Dominik - Bugaj Martin
 
Rozhodčí turnaje: wJan Havel
Počet dvojic24
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 1345
Dubský Marek 1835
Rabas Daniel 2235
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Pánik Matěj 3130
Lušovský Michal 3330
Kvis Kryštof 3730
Kategorie : 12Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 314140

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pařízek Jan24.08.1999BLTC Brno
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha