Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tecnifibre cup
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  07.-09.03.
Věk. kategorie:  dorost
Dokoupil Přemysl
 
 
 
Frömel Karel
6:1, 6:1
 
OLŠAR Štěpán
6:7 (2), 7:6 (4), 1:0 (8)
 
Bonk Vojtěch
6:1, 6:1
 
Mandelík Lukáš
6:4, 7:6 (2)
 
Juříček David
2:6, 6:3, 1:0 (13)
 
Spirka Simon
6:0, 6:0
 
Klemens Filip
6:3, 6:3
 
 
 
Vrba Lukáš
1:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Vacula Filip
2:6, 6:1, 1:0 (5)
 
Keiper Jakub
6:4, 6:2
 
Pawlík Dominik
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Cienciala Jan
 
Barniak Radek
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Sosna Maxim
scr.
 
Lýsek Lukáš
6:1, 6:0
 
Havránek Jakub
6:2, 6:3
 
Vymazal Jakub
6:4, 6:3
 
Pavlis Lukáš
6:4, 6:3
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Viznar Alan
 
Lankočí Matyáš
6:1, 6:2
 
Zemek Matěj
6:1, 6:0
 
Harajda Michal
6:1, 6:4
 
Zavadil Alexandr
6:0, 6:0
 
Ichnovský Marek
6:3, 3:6, 1:0 (7)
 
Krakovský Denis
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Fromel Martin
 
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Dokoupil Přemysl 13715
Fromel Martin 17012
Viznar Alan 17512
Klemens Filip 18012
Spirka Simon 19012
Barniak Radek 2649
Cienciala Jan 2849
Lankočí Matyáš 3189
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 302122

Myslivec Šimon - OLŠAR Štěpán
 
 
 
Vymazal Jakub - Juříček David
6:0, 2:6, 1:0 (6)
 
Mandelík Lukáš - Lýsek Lukáš
6:1, 6:0
 
Klemens Filip - Havránek Jakub
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Bonk Vojtěch - Pavlis Lukáš
 
Pawlík Dominik - Sosna Maxim
6:2, 6:0
 
 
 
Fromel Martin - Viznar Alan
6:4, 6:2
 
 
 
Lankočí Matyáš - Cienciala Jan
6:0, 6:4
 
Frömel Karel - Krakovský Denis
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
7:6 (5), 3:6, 1:0 (6)
 
Spirka Simon - Dokoupil Přemysl
 
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Dokoupil Přemysl 13715
Fromel Martin 17012
Viznar Alan 17512
Klemens Filip 18012
Spirka Simon 19012
Cienciala Jan 2849
Lankočí Matyáš 3189
Kategorie : 6Součet BH: 111
Kódové číslo akce: 304122

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fromel Martin16.02.2002TK PRECHEZA Přerov o.s.
Lýsek Lukáš10.10.2004SK Vitality Slezsko o.s.
Mandelík Lukáš09.09.2005SK Vitality Slezsko o.s.
Myslivec Šimon24.05.2004TK Havířov