Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Head tour
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  22.-24.02.
Věk. kategorie:  dorost
Šťastný Zoran
 
 
 
Dvořák Štěpán
scr.
 
Rosický Jan
6:2, 1:6, 1:0 (8)
 
Čížek Jiří
6:0, 3:6, 1:0 (6)
 
Olšanský Filip
6:3, 4:6, 1:0 (6)
 
Polák Michal
6:1, 6:4
 
Hujo Ondřej
6:2, 6:2
 
Mach Jan
7:5, 6:1
 
Brož Tobiáš
7:5, 7:5
 
Arefe Tarkan
6:3, 6:2
 
Polata Michael
6:1, 6:2
 
Doubek Vojtěch
6:1, 6:3
 
Juha Konrád
6:0, 6:0
 
Peroutka Matěj
6:7, 6:1, 1:0 (8)
 
Fáček Jan
6:1, 6:2
 
Barták Antonín
6:2, 6:1
 
Paroulek Filip
7:6, 7:6
 
Ščurek Oliver
6:0, 6:1
 
Svoboda Tomáš
6:1, 6:4
 
Čech Michal
6:4, 6:4
 
Stehlík Matěj
6:3, 6:2
 
Holub Lukáš J.
6:0, 6:1
 
Bažant Filip
6:4, 6:3
 
Kneys Radek
6:2, 4:1, scr.
 
Vrba Jakub
6:3, 6:2
 
Forgács Alex Gabriel
6:1, 6:1
 
Weston William Roy
6:3, 6:0
 
Blažka Daniel
6:4, 6:0
 
Říha Adam
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Krischke Adam
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků30
NasazeníBH
Šťastný Zoran 9220
Krischke Adam 10915
Bažant Filip 13615
Mach Jan 15012
Barták Antonín 17812
Hujo Ondřej 21612
Fáček Jan 2349
Kneys Radek 2569
Kategorie : 5Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 302107

Šťastný Zoran - Zlatohlávek Tomáš
 
 
 
Stehlík Matěj - Weston William Roy
6:2, 6:0
 
Juha Konrád - Peroutka Matěj
6:2, 6:1
 
Ščurek Oliver - Bažant Filip
6:2, 7:5
 
 
 
Polata Michael - Strnad Štěpán
6:2, 6:3
 
 
 
Arefe Tarkan - Olšanský Filip
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
6:2, 6:3
 
Kneys Radek - Mach Jan
6:2, 3:6, 1:0 (4)
 
 
 
Čížek Jiří - Paroulek Filip
6:7, 6:2, 1:0 (6)
 
Fáček Jan - Brož Tobiáš
7:6, 6:3
 
 
6:2, 7:6
 
Barták Antonín - Krischke Adam
 
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Šťastný Zoran 9220
Zlatohlávek Tomáš 9420
Krischke Adam 10915
Bažant Filip 13615
Mach Jan 15012
Barták Antonín 17812
Fáček Jan 2349
Kneys Radek 2569
Kategorie : 6Součet BH: 112
Kódové číslo akce: 304107

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krischke Adam03.05.2003TK Radošovice
Doubek Vojtěch16.08.2005F.H.TK Dobřichovice
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.
Šťastný Zoran10.06.2003TK Olymp Praha
Strnad Štěpán09.03.2006Sokol Říčany
Zlatohlávek Tomáš25.01.2004I.ČLTK Praha