Název: | TC Head tour | Pořadatel: | 1. Vestecká sportovní o.s. | Datum: | 22.-24.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šťastný Zoran | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dvořák Štěpán | | scr. | | | |
| | | | | |
Rosický Jan | 6:2, 1:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Čížek Jiří | | | 6:0, 3:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | |
Olšanský Filip | 6:3, 4:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Polák Michal | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hujo Ondřej | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mach Jan | | | | 7:5, 6:1 | |
| | | | | |
Brož Tobiáš | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Arefe Tarkan | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Polata Michael | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doubek Vojtěch | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Juha Konrád | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Peroutka Matěj | | 6:7, 6:1, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Fáček Jan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Barták Antonín | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
Paroulek Filip | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Ščurek Oliver | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Svoboda Tomáš | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Čech Michal | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Stehlík Matěj | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Bažant Filip | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kneys Radek | | | | 6:2, 4:1, scr. | |
| | | | | |
Vrba Jakub | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Forgács Alex Gabriel | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Weston William Roy | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Blažka Daniel | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Říha Adam | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Krischke Adam | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Šťastný Zoran | 92 | 20 | Krischke Adam | 109 | 15 | Bažant Filip | 136 | 15 | Mach Jan | 150 | 12 | Barták Antonín | 178 | 12 | Hujo Ondřej | 216 | 12 | Fáček Jan | 234 | 9 | Kneys Radek | 256 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 104 |
Kódové číslo akce: 302107 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Krischke Adam | 03.05.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Doubek Vojtěch | 16.08.2005 | F.H.TK Dobřichovice | Brož Tobiáš | 05.03.2005 | SK HAMR, z.s. | Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | Strnad Štěpán | 09.03.2006 | Sokol Říčany | Zlatohlávek Tomáš | 25.01.2004 | I.ČLTK Praha |
|