Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  I - TEC Cup B
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  06.-09.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Myslivec Šimon
 
Menšík Jakub
6:3, 7:6 (3)
 
Kubatko Dominik
6:3, 6:1
 
Postupa Richard
6:4, 6:4
 
Melichar Tomáš
6:0, 6:0
 
Janík Petr
1:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Woniakowski Marcel
6:1, 3:6, 1:0 (8)
 
Šťastný Zoran
6:1, 6:4
 
Opálka Matyas
7:5, 7:6 (5)
 
Blumaier Daniel
6:1, 6:1
 
Bonk Vojtěch
7:5, 6:2
 
Vašenka Daniel
6:3, 6:0
 
Polách Felipe
6:4, 6:1
 
Klemens Filip
7:6 (4), 6:4
 
Klimas Jan
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
Doušek Adam
6:1, 6:2
 
Kubín Matěj
6:1, 6:2
 
Lankočí Matyáš
6:4, 6:1
 
Nováček Filip
6:7 (4), 6:4, 1:0 (8)
 
Říha Matyáš
6:2, 3:6, 1:0 (8)
 
Káňa Filip
6:1, 6:1
 
Fojtů Michal
7:5, 6:4
 
Glocman Michal
6:2, 6:4
 
Pozdenkov Petr
7:6 (6), 6:2
 
Palán David
7:5, 1:6, 1:0 (8)
 
Zourek David
7:6 (5), 6:3
 
Krakovský Denis
6:4, 6:1
 
Kozumplík Michal
3:6, 6:1, 1:0 (7)
 
Dokoupil Přemysl
7:5, 5:0, scr.
 
Vacula Filip
6:4, scr.
 
Valenta Radim
1:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Veigert Vojtěch
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků32
NasazeníBH
Myslivec Šimon 3530
Veigert Vojtěch 6425
Pozdenkov Petr 7920
Opálka Matyas 8020
Doušek Adam 9120
Šťastný Zoran 9220
Kubín Matěj 9520
Palán David 10120
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 302010

Pozdenkov Petr - Doušek Adam
 
Kubín Matěj - Vašenka Daniel
3:6, 7:6 (1), 1:0 (10)
 
Kozumplík Michal - Valenta Radim
7:5, 6:2
 
Glocman Michal - Woniakowski Marcel
6:4, 6:3
 
Veigert Vojtěch - Melichar Tomáš
6:2, 6:2
 
Bako Jan - Barniak Radek
6:1, 6:3
 
Klimas Jan - Šimeček David
6:1, 6:3
 
Kubatko Dominik - Lankočí Matyáš
2:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Káňa Filip - Krakovský Denis
6:3, 6:2
 
Postupa Richard - Palán David
6:3, 6:3
 
Dokoupil Přemysl - Fojtů Michal
7:5, 7:5
 
Chodura Sebastian - Mališ Šimon
7:5, 7:5
 
Polách Felipe - Říha Matyáš
1:6, 7:6 (5), 1:0 (3)
 
Blumaier Daniel - Zourek David
scr.
 
Klemens Filip - Havránek Jakub
7:6 (5), 6:1
 
Opálka Matyas - Šťastný Zoran
7:6 (5), 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Počet dvojic16
NasazeníBH
Mališ Šimon 2335
Veigert Vojtěch 6425
Pozdenkov Petr 7920
Opálka Matyas 8020
Doušek Adam 9120
Šťastný Zoran 9220
Kubín Matěj 9520
Palán David 10120
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 304010

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Guráš Martin18.09.2004TK Na Dolině o.s.
Viznar Alan26.08.2003TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mališ Šimon17.08.2003TK AGROFERT Prostějov