Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
28.07-01.08.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60
Kódové číslo:
216036
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr Vágner Michal
Rybova 3120
54401 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
602295746
E-mail:
vagnerm@juta.cz

Poznámka pořadatele:

POKYNY POŘADATELE

AKTUALIZACE čtvrtek 27.7. 15,30
KVALIFIKACE ZRUŠENA
všichni přihlášení přijati do hlavní soutěže


HLAVNÍ SOUTĚŽ
Prezentace v pátek 28. 7. do 17:00 pouze SMS na mobil 737 330 837. Seznam prezentovaných bude průběžně zveřejňován v IS ČTS.
Losování v pátek 28. 7. v 18:00 v areálu TC DK, zveřejnění hracích plánů v IS ČTS do 20:00, nasazení zápasů předkola resp. prvního kola na dvorce na hracích plánech.
Osobní prezentace a zaplacení vkladu nejpozději 15 min. před časem nasazení zápasu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tomanová Nikola 01.03.1996 TK Slavia Orlová
23
30
 
 
15.07.2017 20:00:10
2.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
27
30
 
 
28.04.2017 13:35:56
3.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
33
30
12
 
13.07.2017 12:40:51
4.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
34
25
260
 
11.05.2017 11:30:10
5.
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s.
38
25
 
 
09.07.2017 14:28:58
6.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
41
25
 
 
18.04.2017 20:15:21
7.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
45
25
 
 
07.05.2017 16:37:39
8.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
47
25
29
 
05.06.2017 10:26:12
9.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s.
47
25
 
 
12.06.2017 08:29:30
10.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
50
25
 
 
30.05.2017 09:46:54
11.
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha
51
20
 
 
08.07.2017 15:52:46
12.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
54
20
33
 
19.06.2017 13:12:26
13.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
55
20
91
 
07.07.2017 09:37:21
14.
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov
56
20
 
 
01.05.2017 14:08:23
15.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
58
20
 
 
15.03.2017 10:04:43
16.
Procházková Lucie 03.01.1998 I.ČLTK Praha
60
20
19
 
28.05.2017 08:06:34
17.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
73
20
 
 
20.03.2017 09:58:18
18.
Novotná Natálie 12.12.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
 
13.07.2017 18:26:33
19.
Křížová Kateřina 12.12.1999 TK Neridé
80
15
23
 
15.07.2017 07:36:15
20.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
83
15
205
 
14.07.2017 00:46:26
21.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
87
15
6
 
10.07.2017 04:22:33
22.
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
89
15
22
 
10.04.2017 07:10:38
23.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
90
15
80
 
20.06.2017 18:11:20
24.
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé
95
15
 
 
29.03.2017 20:06:04
25.
Šafránková Karin 14.10.1998 SK Tenis Tišnov
96
15
57
 
10.07.2017 11:11:03
26.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
97
15
10
 
13.07.2017 12:39:36
27.
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s.
100
15
65
 
03.06.2017 12:30:16
28.
Krausová Eliška 26.02.1999 Lokomotiva Plzeň
107
15
68
 
13.07.2017 22:15:20
29.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
109
15
18
 
17.07.2017 06:53:38
30.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
128
12
31
 
11.07.2017 07:41:54
31.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
129
12
424
volná karta
07.07.2017 12:12:04
32.
Brožová Kateřina 30.06.1998 TK Neridé
153
12
66
volná karta
09.07.2017 21:45:15
33.
Kmošková Natálie 30.10.1998 TO TJ Tesla Pardubice
174
12
14
 
15.05.2017 20:38:14
34.
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad
179
12
28
 
28.03.2017 09:36:15
35.
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
211
9
98
volná karta
16.03.2017 18:23:26
36.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
263
9
20
 
06.07.2017 18:45:56
37.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
360
6
117
volná karta
15.07.2017 20:49:46
38.
Szmit Karolina 05.03.1999 Severočeská tenisová o.s.
381
6
 
volná karta
10.07.2017 23:50:05
39.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
397
6
27
 
27.06.2017 23:09:20
40.
Kocí Kateřina 15.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň
999
1
47
volná karta
01.07.2017 22:38:28
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s.
110
15
96
přijata do HS
17.07.2017 13:12:05
2.
Kleisnerová Eliška 09.01.1997 SK Aritma Praha
131
12
 
přijata do HS
26.06.2017 10:54:46
3.
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s.
137
12
107
přijata do HS
12.06.2017 16:12:29
4.
Vachtlová Jana 09.07.1999 LTC Slovan Kladno
138
12
63
přijata do HS
18.05.2017 09:19:24
5.
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny
141
12
163
přijata do HS
26.07.2017 11:00:02
6.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
142
12
62
přijata do HS
01.04.2017 13:14:21
7.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
145
12
56
přijata do HS
03.05.2017 15:05:26
8.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
184
12
456
přijata do HS
26.03.2017 10:18:34
9.
Novikova Maria 25.01.1997 I.ČLTK Praha
186
12
 
přijata do HS
01.07.2017 17:33:09
10.
Boubelíková Jana 27.03.1994 TK Olymp Praha
193
9
 
přijata do HS
02.07.2017 22:56:34
11.
Jandová Nelly 11.08.1999 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
197
9
184
přijata do HS
03.04.2017 10:22:59
12.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
200
9
87
přijata do HS
17.03.2017 17:51:10
13.
Kvochová Kristýna 05.02.2000 Lokomotiva Trutnov
244
9
111
přijata do HS
02.07.2017 22:38:23
14.
Tverdosztup Anasztázia 26.10.2001 TJ Sokol Vysočany
313
6
119
přijata do HS
06.07.2017 19:46:21
15.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
529
4
310
přijata do HS
14.07.2017 07:06:45
16.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
561
4
41
přijata do HS
26.07.2017 16:23:13
17.
Silka Klara 06.12.1999 SK Véska
868
3
190
přijata do HS
26.07.2017 11:00:25
18.
Maršálková Nicol 01.07.2001 TK Blansko
934
3
111
přijata do HS
02.04.2017 20:53:21
19.
Žižková Eva 29.03.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
999
1
560
přijata do HS
21.07.2017 21:24:53
20.
Výprachtická Bára 17.04.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
999
1
665
přijata do HS
26.07.2017 10:59:07
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
330
6
119
odhlášeno hráčem
14.07.2017 17:26:28
2.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
289
9
75
odhlášeno hráčem
19.07.2017 10:25:59
3.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
253
9
39
odhlášeno hráčem
20.07.2017 10:52:58
4.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
248
9
35
odhlášeno hráčem
21.07.2017 19:43:24
5.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s.
126
12
24
odhlášeno hráčem
22.07.2017 17:43:26
6.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
85
15
 
odhlášeno hráčem
22.07.2017 20:52:55
7.
Kvapilová Hana 05.08.1997 Slovan Moravská Třebová
61
20
 
odhlášeno hráčem
23.07.2017 19:58:54
8.
Přibylová Veronika 24.12.1999 SK HAMR, z.s.
134
12
7
odhlášeno hráčem
23.07.2017 22:09:33
9.
Grzywocz Sonia 02.04.1998 TK Havířov
253
9
 
odhlášeno hráčem
23.07.2017 23:06:02
10.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
130
12
70
odhlášeno hráčem
24.07.2017 09:31:03
11.
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha
98
15
5
odhlášeno hráčem
24.07.2017 11:40:31
12.
Rusová Alica 05.02.1998 SK HAMR, z.s.
59
20
155
odhlášeno hráčem
24.07.2017 14:24:05
13.
Stloukalová Kateřina 24.01.1997 ŽLTC Brno
57
20
 
IS: lhůta 8 dní
24.07.2017 17:26:59
14.
Pilzová Tereza 02.10.1995 TK Neridé
226
9
 
IS: lhůta 8 dní
25.07.2017 15:42:55
15.
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
39
25
 
odhlášeno hráčem
25.07.2017 21:17:52
16.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis centre s.r.o.
203
9
184
odhlášeno hráčem
26.07.2017 09:11:00
17.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
106
15
 
odhlášeno hráčem
26.07.2017 12:59:16
18.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha
261
9
 
odhlášeno hráčem
26.07.2017 18:29:50
19.
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha
166
12
48
odhlášeno pořadatelem
27.07.2017 11:42:56
20.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
53
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2017 12:38:55