Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  02.-05.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Dušek Ondřej
 
 
 
Sklenka Victor Andrés
6:4, 6:2
 
Pech Patrik
6:1, 6:3
 
Šodek David
6:3, 7:6
 
 
 
Kotlín Michael
6:1, 6:0
 
 
 
Horák Vítek
6:3, 6:2
 
 
 
Lerbletier Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Frydryšek Tomáš
6:1, 6:0
 
 
 
Arendar Roman
6:1, 6:1
 
 
 
Šťastný Boris
6:1, 6:2
 
 
 
Klimeš Kryštof
6:4, 7:6
 
 
 
Forman Max
scr.
 
 
 
Solař David
7:6, 7:5
 
 
 
Popek Zdeněk
6:1, 6:2
 
 
 
Kvis Kryštof
6:2, 6:0
 
 
 
Šťastný Zoran
6:4, 6:1
 
 
 
Pašalič Marko
6:0, 6:1
 
 
 
Válek Milan
6:0, 6:3
 
 
 
Řežábek Robin
6:4, 6:1
 
 
 
Štětka Ondřej
6:1, 7:5
 
 
 
Kolář Jan
6:1, 6:1
 
 
 
Pechala František
4:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Janko Antonín
6:0, 6:1
 
 
 
Ryvola Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Krumich Martin
6:1, 6:0
 
 
 
Poláček Ondřej
6:1, 1:6, 7:5
 
 
 
Kuneš Filip
7:5, 7:5
 
 
 
Růžička Adam
6:3, 6:7, 7:5
 
 
 
Ježek Vojtěch
4:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Špringer Adam
6:0, 6:0
 
 
 
Richtar Lukáš
6:1, 6:0
 
 
 
Jeníček Jiří
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, scr.
 
Tříška Martin
 
Rozhodčí turnaje: Jakub Lenc (721734250)
Počet účastníků33
NasazeníBH
Dušek Ondřej 6820
Tříška Martin 7820
Pašalič Marko 8315
Válek Milan 8715
Poláček Ondřej 10515
Arendar Roman 11115
Pechala František 11215
Solař David 11615
Kategorie : 8Součet BH: 130
Kódové číslo akce: 112800

Arendar Roman - Kvis Kryštof
 
Sklenka Victor Andrés - Šťastný Boris
3:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Pech Patrik - Jeníček Jiří
7:6, 4:6, 1:0 (3)
 
Poláček Ondřej - Klimeš Kryštof
6:4, 6:1
 
Solař David - Štětka Ondřej
6:3, 7:6
 
Richtar Lukáš - Popek Zdeněk
6:1, 6:4
 
Kuneš Filip - Janko Antonín
7:6, 6:2
 
Beran Jakub - Dušek Ondřej
6:4, 6:1
 
Počet dvojic8
NasazeníBH
Dušek Ondřej 6820
Poláček Ondřej 10515
Arendar Roman 11115
Solař David 11615
Kvis Kryštof 12415
Štětka Ondřej 17312
Klimeš Kryštof 18612
Jeníček Jiří 2059
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 114800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svoboda Karel10.11.1981TC VŠ Praha
Ricci Alessandro04.01.1998I.ČLTK Praha
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.