Český tenisový svaz
Datum:
19.-21.09.
Pořadatel:
TK Benešov (C - 300)
Kódové číslo:
116183
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sysel František
Zapova 1931
25601 Benešov
Tel. (1):
728027560
E-mail:
syselfrantisek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Pozor změna!!!

Prezentace prostřednictvím SMS v pátek do 19:00.
Následně bude turnaj rozlosován a pořadí zápasů umístěno na webu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sysel František 18.06.1988 TK Benešov
119
15
 
 
21.06.2020 21:38:29
2.
Vavruška Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
volná karta
18.09.2020 15:27:14
3.
Řihovský Ondřej 31.03.1972 Spartak Rožmitál
156
12
 
 
15.09.2020 23:01:27
4.
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha
194
12
 
 
07.09.2020 05:24:05
5.
Svoboda Jakub 12.04.1986 TK Benešov
222
9
 
 
11.08.2020 11:45:55
6.
Greiff Jiří 01.06.1987 TK Benešov
243
9
 
 
28.08.2020 17:00:43
7.
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov
247
9
 
 
12.09.2020 13:35:02
8.
Mareš Vojtěch 20.09.1986 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
303
9
 
volná karta
18.09.2020 13:44:25
9.
Bimka Ondřej 20.04.1997 Sokol Říčany
347
6
 
 
05.08.2020 09:54:40
10.
Vokrouhlík Aleš 07.03.1975 TK Benešov
413
6
 
 
08.06.2020 09:09:03
11.
Kašpar Tomáš 10.03.1991 TK Benešov
426
6
 
 
10.07.2020 13:36:53
12.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
464
4
178
volná karta
18.09.2020 13:55:13
13.
Hájek Pavel 10.09.1977 TO Bohemians Praha
477
4
 
 
03.09.2020 14:47:36
14.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
593
4
141
 
09.09.2020 08:24:31
15.
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
731
3
 
 
31.08.2020 20:36:48
16.
Gosler Karel 30.01.1975 Sokol Plzeň Doudlevce
784
3
 
 
02.08.2020 20:18:27
17.
Pavlík Miroslav 18.06.1978 TK Benešov
1032
1
 
 
10.07.2020 13:36:25
18.
Záruba Michal 23.03.1977 Sokol Ondřejov
1032
1
 
 
06.09.2020 04:47:42
19.
Rozkošný Filip 17.04.1992 LTC Velešín
1032
1
 
 
06.09.2020 21:37:13
20.
Kvasnička Ondřej 27.05.1995 Sokol Libiš
1032
1
 
 
17.09.2020 10:05:18
21.
Jíra Vojtěch 06.07.1994 Slavoj Čerčany
1032
1
 
volná karta
18.09.2020 13:44:50
22.
Studenovský Štěpán 04.11.1999 T.J. Sokol Sedlčany
1032
1
 
volná karta
18.09.2020 17:13:36
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sidorják Štěpán 16.08.1998 Sportovní klub Žižkov Praha
254
9
 
odhlášeno hráčem
30.07.2020 00:57:57
2.
Vojta Martin 29.12.1972 I.ČLTK Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
25.08.2020 21:08:08
3.
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha
1032
1
354
odhlášeno hráčem
25.08.2020 21:08:41
4.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
04.09.2020 22:22:57
5.
Velek Zdeněk 10.09.1971 SK TK Vodňany
1032
1
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 08:07:33
6.
Langer Martin 02.11.1984 TK EMA o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 10:59:20
7.
Kufa Robert 28.08.1987 LTC Svoboda Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
12.09.2020 20:16:23
8.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
936
3
434
odhlášeno pořadatelem
18.09.2020 13:44:00
9.
Polesný Lubomír 26.02.1975 Start České Budějovice
1032
1
 
odhlášeno hráčem
18.09.2020 17:36:13