Český tenisový svaz

Svoboda Jakub

Datum narození:
12.04.1986
Platnost reg. do:
24.03.2019
Klub:
Slavoj Čerčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2009
TENIS Klánovice
 
 
 
1362 (4)
2010
Kelly Tennis Academy
 
 
 
724 (6)
2011
TK Hrušov
 
 
 
365 (12)
2012
TK Hrušov
 
 
 
430 (12)
2013
TK Hrušov
 
 
 
481 (6)
2014
TK Hrušov
 
 
 
507 (6)
2015
TK Hrušov
 
 
 
458 (6)
2017
Slavoj Čerčany
 
 
 
762 (3)
2018
Slavoj Čerčany
 
 
 
295 (9)
2019
Slavoj Čerčany
 
 
 
186 (12)
24.03.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

16>8 Svoboda Jakub- Bubeník Jan6:0, 6:0
8>4 Svoboda Jakub- Trnka Přemysl4:6, 6:2, 1:0 (7)
4>2 Ježek Vojtěch- Svoboda Jakub2:6, 6:2, 1:0 (4)
získané body: 15 b.
24.03.2018

Slavoj Čerčany (C - 400), K: 4/4

4>2 Kašpar, Svoboda - Vorálek, Vorálek 6:2, 6:0
2>1 Ježek, Sysel - Kašpar, Svoboda 6:2, 7:5
získané body: 10 b.
12.05.2018

Lokomotiva Beroun (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda, Greiff - Bárta, Kyndl 6:0, 6:1
4>2 Svoboda, Greiff - Kopecký, Šubert 6:3, 6:3
2>1 Svoboda, Greiff - Štětka, Pokorný 6:2, 6:0
získané body: 15 b.
05.07.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

8>4 Sysel, Svoboda - Kolebaba, Novotný 6:2, 6:1
4>2 Miškovský, Janeček - Sysel, Svoboda 4:6, 7:5, 1:0 (10)
získané body: 10 b.
28.07.2018

TK Lány (C - 300), K: 4/4

16>8 Svoboda Jakub- Machač Kristian6:4, 6:0
8>4 Svoboda Jakub- Plzák Petr6:2, 3:6, 1:0 (6)
4>2 Svoboda Jakub- Kasalý Pavel6:2, 6:1
2>1 Svoboda Jakub- Greiff Jiří1:6, 4:4, scr.
získané body: 30 b.
28.07.2018

TK Lány (C - 300), K: 4/4

8>4 Svoboda, Greiff - Jurgovski, Lhotský 6:1, 6:2
4>2 Svoboda, Greiff - Dlouhý, Pokorný 6:2, 6:0
2>1 Svoboda, Greiff - Hrouda, Machač 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
15.09.2018

Slavoj Čerčany (C - 300), K: 4/4

8>4 Kašpar, Svoboda - Bubeník, Vorálek 6:2, 7:6 (8)
4>2 Bimka, Spolek - Kašpar, Svoboda 6:2, 6:2
získané body: 7 b.
22.09.2018

TK Benešov (C - 300), K: 5/5

16>8 Svoboda, Gosler - Pavlík, Kahoun 6:1, 6:1
8>4 Beneš, Fiala - Svoboda, Gosler scr.
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07- II.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Čerčany A - Tsport Votice B
4
2.
07- II.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Čerčany A - TK Týnec nad Sázavou
1
3.
07- II.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Čerčany A
3
4.
07- II.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany B - Slavoj Čerčany A
3
5.
07- II.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Říčany - Slavoj Čerčany A
6
6.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Benešov
3
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07- II.třída D
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Čerčany A - Tsport Votice B
3
2.
07- II.třída D
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Čerčany A - TK Týnec nad Sázavou
1
3.
07- II.třída D
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Čerčany A
2
4.
07- II.třída D
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany B - Slavoj Čerčany A
2
5.
07- II.třída D
16.6.2018 NT 24.6.2018, Sokol Říčany - Slavoj Čerčany A
5
6.
07- II.třída D
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Čerčany A - TK Benešov
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28