Český tenisový svaz
Název:
Tenisek Open
Datum:
29.-31.08.
Pořadatel:
TK Tenisek Buštěhrad (C - 350)
Kódové číslo:
116136
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jeřábek Antonín
Hřebečská 677
273 43 Buštěhrad
Tel. (1):
602146359
E-mail:
tonda.jerabek@tenisek.cz

Poznámka pořadatele:

Kdo je přihlášen nemusí se v pátek znovu prezentovat. Dejte vědět jen pokud někdo nedorazí.

Maximálně přijmeme 32 hráčů , podle času přihlášení.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno
200
9
225
 
03.08.2020 17:23:33
2.
Greiff Jiří 01.06.1987 TK Benešov
243
9
 
volná karta
27.08.2020 23:09:33
3.
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí
264
9
 
 
21.07.2020 07:27:18
4.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
308
6
 
 
11.07.2020 19:09:37
5.
Dlouhý Radek 14.11.1984 TK Stochov
329
6
 
 
25.07.2020 09:23:47
6.
Jiras Zbyněk 14.08.1975 LTC Rudná
376
6
 
volná karta
25.08.2020 23:33:53
7.
Karel Radek 20.09.1974 SK Štětí
515
4
 
 
31.07.2020 21:07:21
8.
Plšek Richard 22.11.1978 SK Štětí
547
4
 
 
23.04.2020 11:42:10
9.
Hrubý Jan 22.02.1995 TK Žatec
634
4
 
 
18.08.2020 12:45:07
10.
Liška Vojtěch 31.03.2000 SK Tenis Kladno
679
4
 
 
13.08.2020 10:19:55
11.
Komárek Luboš 20.01.1981 TK Ruzyně Praha
859
3
 
 
15.08.2020 19:42:40
12.
Kožušník Radovan 17.06.2000 Tenis DLI Kladno
1032
1
 
 
03.07.2020 15:00:18
13.
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno
1032
1
 
 
25.07.2020 09:24:07
14.
Bernat Lukáš 11.12.2003 TK Tenisek Buštěhrad
1032
1
874
 
25.07.2020 09:25:33
15.
Hajko David 14.04.1997 TO Sokol Nehvizdy
1032
1
 
 
01.08.2020 23:26:03
16.
Kotvald Tomáš 23.12.1996 SK Satalice
1032
1
 
 
01.08.2020 23:26:20
17.
Soumar David 20.01.1997 TO Sokol Nehvizdy
1032
1
 
 
01.08.2020 23:26:34
18.
Kopřiva Vojtěch 28.12.1996 TO Sokol Nehvizdy
1032
1
 
pouze debl
01.08.2020 23:27:23
19.
Rychlý Lukáš 16.11.1984 TK Kročehlavy
1032
1
 
 
02.08.2020 10:11:29
20.
Kos Richard 18.06.2000 TK Stochov
1032
1
 
 
20.08.2020 10:55:10
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
325
přijat
23.08.2020 16:00:13
2.
Fuchs Martin 15.03.1967 TJ Sokol Domoušice
1032
1
 
přijat
24.08.2020 12:48:47
3.
Pleticha Petr 27.11.1991 LTC Slovan Kladno
1032
1
 
přijat
25.08.2020 07:01:47
4.
Hanzlík Lukáš 30.03.2000 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
přijat
26.08.2020 22:18:30
5.
Brandtner Daniel 24.12.1999 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
přijat
27.08.2020 23:08:57
6.
Rikl Filip 12.03.1996 TK Čelákovice
689
4
 
přijat
28.08.2020 12:25:19
7.
Báša Lukáš 18.09.1989 LTC Houštka
1032
1
 
přijat
28.08.2020 12:26:28
8.
Kincl Martin 10.07.1972 LTC Slaný
1032
1
 
 
28.08.2020 17:42:05
9.
Gernát Lukáš 07.03.1982 SK Matchball Česká Lípa
859
3
 
 
28.08.2020 17:42:56
10.
Kothera Martin 27.02.1981 LTC Slovan Kladno
798
3
 
 
28.08.2020 17:43:21

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kosina Petr 22.05.1982 Spartak Průhonice
1032
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2020 07:24:59
2.
Sklenička Tomáš 19.03.1970 TK EMA o.s.
1032
1
 
odhlášeno hráčem
04.08.2020 15:20:47
3.
Žák Roman 03.09.1980 TK Stochov
491
4
 
odhlášeno hráčem
06.08.2020 11:47:36
4.
Velc Tomáš 03.04.1991 TK Stochov
607
4
 
odhlášeno pořadatelem
07.08.2020 14:03:29
5.
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 15:49:11
6.
Matoušek Radek 06.07.1975 TK Stochov
1012
3
 
odhlášeno pořadatelem
10.08.2020 15:49:24
7.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
160
12
 
odhlášeno hráčem
13.08.2020 15:20:06
8.
Severa Karel 11.02.1993 TK Horní Měcholupy
280
9
 
odhlášeno hráčem
14.08.2020 17:22:36
9.
Pokorný Dominik 03.09.1998 Lokomotiva Beroun
378
6
 
odhlášeno hráčem
17.08.2020 10:58:47
10.
Došič Nikola 16.12.2002 TCG Karlovy Vary
1032
1
 
odhlášeno hráčem
18.08.2020 18:45:54
11.
Barták Jan 04.11.1976 TJ Chlumec-Tenis
455
6
 
odhlášeno hráčem
19.08.2020 10:36:34
12.
Pazdírek Kryštof 23.04.1979 TJ Břevnov
1032
1
 
IS: kolizní přihláška
22.08.2020 12:00:26
13.
Moravec Petr 03.03.1960 TK Lány
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.08.2020 12:50:54
14.
Moravec Ladislav 10.09.1993 TK Lány
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
25.08.2020 07:03:04
15.
Beneš Michal 22.03.1976 SK OAZA Praha
194
12
 
odhlášeno hráčem
26.08.2020 17:08:13
16.
Moravec Petr 26.09.1997 TK Lány
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
27.08.2020 23:07:51
17.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
243
9
 
odhlášeno pořadatelem
27.08.2020 23:10:11
18.
Kopřiva Zdeněk 28.12.1996 SK Satalice
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 12:27:28
19.
Jeřábek Antonín 24.09.1974 TK Tenisek Buštěhrad
551
4
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 12:28:19
20.
Jeřábek Filip 07.10.2002 TK Tenisek Buštěhrad
1032
1
755
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 12:28:35
21.
Dvořák David 30.05.2003 TK Tenisek Buštěhrad
1032
1
852
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 12:29:02
22.
Slanec Jan 01.01.1984 LTC Roztoky u Prahy
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
28.08.2020 12:42:44