Český tenisový svaz

Liška Vojtěch

Datum narození:
31.03.2000
Platnost reg. do:
20.09.2018
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
LTC Slovan Kladno
950 (4)
 
 
 
2012
LTC Slovan Kladno
508 (9)
 
 
 
2013
LTC Slovan Kladno
350 (1)
517 (6)
 
 
2014
LTC Slovan Kladno
 
303 (9)
 
 
2015
LTC Slovan Kladno
 
149 (1)
634 (4)
 
2016
LTC Slovan Kladno
 
 
766 (4)
 
2017
LTC Slovan Kladno
 
 
323 (9)
 
2018
LTC Slovan Kladno
 
 
489 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kladno+Rakovník

TK Stochov (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kladno+Rakovník

TK Stochov (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12- IV.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov C - SK Tenis Kladno B
1
2.
12- IV.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
3.
12- IV.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Roztoky u Prahy - SK Tenis Kladno B
0
4.
12- IV.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
1
5.
12- IV.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12- IV.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov C - SK Tenis Kladno B
1
2.
12- IV.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
3.
12- IV.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Roztoky u Prahy - SK Tenis Kladno B
0
4.
12- IV.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
0
5.
12- IV.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad A
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
9
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun - 1. Vestecká sportovní
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
10.6.2018 NT 16.6.2018, Lokomotiva Beroun - F.H.TK Dobřichovice
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Radošovice
0
3.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun - 1. Vestecká sportovní
0
4.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
5.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9