Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour - Juta Cup
Datum:
28.07-01.08.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Dotace:
60
Kódové číslo:
116071
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr Hrma Radko
E.Zbroje 2960
54401 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
603861640
Tel. (2):
499622266
E-mail:
radko.hrma@gmail.com
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
22
35
0
 
31.03.2017 13:31:09
2.
Vala Daniel 27.06.1992 TK DEZA Valašské Meziříčí
33
30
0
 
17.03.2017 21:19:41
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
38
25
0
 
29.03.2017 11:13:49
4.
Mrázek David 14.09.1992 LTC Slovan Kladno
43
25
0
 
29.03.2017 18:16:39
5.
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha
45
25
0
 
11.04.2017 12:15:56
6.
Rola Daniel 18.06.1993 TC Brno.
46
25
0
 
05.04.2017 15:16:42
7.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
47
25
0
 
27.05.2017 12:17:16
8.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
48
25
0
 
03.05.2017 10:30:00
9.
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov
67
20
21
 
27.03.2017 14:43:43
10.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
74
20
0
 
21.03.2017 23:38:20
11.
Gorecký Lukáš 04.01.1995 Slovan Moravská Třebová
91
15
0
 
16.03.2017 21:41:24
12.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
93
15
0
 
21.03.2017 08:28:22
13.
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé
144
12
23
 
17.05.2017 22:35:49
14.
Ricci Alessandro 04.01.1998 I.ČLTK Praha
152
12
19
 
01.05.2017 21:18:18
15.
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska
216
9
0
 
20.04.2017 10:42:46
16.
Zapský Kryštof 05.05.2001 Severočeská tenisová o.s.
266
9
124
 
15.03.2017 12:54:32
17.
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
266
9
76
 
06.05.2017 19:08:19
18.
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha
276
9
15
 
04.04.2017 12:36:51
19.
Vágner Michal 22.11.1977 TC Dvůr Králové, z.s.
280
9
0
 
03.04.2017 12:53:13
20.
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
306
6
17
 
21.03.2017 16:28:15
21.
Kracík Šimon 10.03.1994 VSK VŠB-TU Ostrava
440
6
0
 
15.03.2017 12:05:25
22.
Hrudík Martin 12.11.1982 Lokomotiva Trutnov
494
4
0
 
18.04.2017 15:02:08
23.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
580
4
42
 
16.03.2017 08:49:23
24.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
617
4
37
 
10.05.2017 12:03:53
25.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
649
4
34
 
24.05.2017 21:35:46
26.
Kaiser Kevin 30.03.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
710
4
88
 
20.03.2017 12:59:53
27.
Hrudík Vladimír 08.01.1980 TK Lomnice n.Pop.
837
3
0
 
19.04.2017 12:30:26