Český tenisový svaz
Datum:
25.-27.07.
Pořadatel:
TJ Solidarita Praha 10 (C - 350)
Kódové číslo:
116070
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krákora Jan
Akademická 663/5
10000 Praha 10
Tel. (1):
774550294
E-mail:
jkrakora@email.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v patek 24.7 do 18h pres sms. nasledne bude turnaj vylosovan a po 19h bude hraci plan a program na sobotu k dispozici na webu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Válek Milan 04.09.1999 TK Radošovice
139
12
 
 
15.07.2020 08:09:56
2.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
174
12
 
 
20.07.2020 19:12:50
3.
Christensen Sebastian 14.11.1992 TJ Solidarita Praha 10
230
9
 
volná karta
21.07.2020 18:25:12
4.
Forman Max 27.02.2002 TJ Sokol Vysočany
278
9
48
volná karta
21.07.2020 18:27:30
5.
Uhlíř Vít 16.10.1996 TK Sport Kolovraty
283
9
 
 
20.07.2020 19:19:44
6.
Gajdůšek Tomáš 13.07.1988 TK Start Praha-Topolka
327
6
 
 
13.07.2020 21:52:42
7.
Hračov Stanislav 25.04.1980 TK Start Praha-Topolka
349
6
 
volná karta
21.07.2020 21:23:15
8.
Volf Jakub 04.11.1998 TK Sport Kolovraty
374
6
 
 
19.07.2020 18:56:57
9.
Jakoubek Petr 21.04.1977 TJ Solidarita Praha 10
404
6
 
 
20.07.2020 12:21:20
10.
Wolf Jiří 13.01.1993 Tenis Semice a.s.
419
6
 
volná karta
21.07.2020 18:26:36
11.
Řežábek Robin 20.07.1995 TJ Solidarita Praha 10
509
4
 
 
19.07.2020 18:53:53
12.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
562
4
273
 
13.05.2020 20:30:40
13.
Liška Vojtěch 31.03.2000 SK Tenis Kladno
679
4
 
volná karta
21.07.2020 18:25:59
14.
Šimek Luboš 16.09.1982 LTC Houštka
731
3
 
 
12.07.2020 19:12:09
15.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
731
3
36
 
20.07.2020 19:15:00
16.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
836
3
144
 
05.07.2020 18:26:07
17.
Kubánek Miloš 27.11.1961 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.
859
3
 
 
24.06.2020 18:53:03
18.
Komárek Luboš 20.01.1981 TK Ruzyně Praha
859
3
 
 
19.07.2020 18:58:31
19.
Kozohorský Vladimír 26.10.1994 TJ Solidarita Praha 10
1012
3
 
volná karta
21.07.2020 18:25:27
20.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
1032
1
213
 
19.05.2020 20:26:37
21.
Vaněk Martin 31.05.1976 TJ Solidarita Praha 10
1032
1
 
 
10.06.2020 09:46:33
22.
Svoboda Lukáš 06.07.1996 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
 
14.07.2020 23:29:58
23.
Krmníček David 05.08.1979 Sokol Smíchov I.
1032
1
 
 
19.07.2020 18:55:12
24.
Dybal Tomáš 08.10.1999 F.H.TK Dobřichovice
1032
1
 
 
19.07.2020 18:55:36
25.
Ing.Bc. Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1032
1
 
 
20.07.2020 15:07:43
26.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
1032
1
499
 
20.07.2020 19:13:08
27.
Kasimov Yury 08.08.1992 TO Bohemians Praha
1032
1
 
 
20.07.2020 19:13:40
28.
Goel Arnav Alok 16.07.1996 -
1032
1
 
 
20.07.2020 19:14:20
29.
Svoboda Jan 15.10.1991 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
1032
1
 
 
20.07.2020 19:15:33
30.
Kulhánek Martin 10.07.2002 TK Radošovice
1032
1
277
volná karta
21.07.2020 18:27:04
31.
Hanzlík Lukáš 30.03.2000 TK Evženie Klášterec n/O
1032
1
 
 
21.07.2020 18:28:12
32.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
1032
1
349
volná karta
24.07.2020 07:35:25

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
 
21.07.2020 21:26:30
2.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
85
15
 
 
22.07.2020 08:50:57
3.
Hájek Pavel 10.09.1977 TO Bohemians Praha
477
4
 
 
23.07.2020 07:35:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jesenovský Štefan Dávid 22.01.1996 TJ TK Březiněves
391
6
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 11:16:56
2.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
1032
1
94
odhlášeno hráčem
22.07.2020 10:14:35
3.
Jourdren Vincent 31.01.1976 TJ Spoje Praha
1032
1
 
odhlášeno pořadatelem
23.07.2020 07:36:05
4.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
978
3
113
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 07:34:24
5.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
1032
1
312
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 13:31:07
6.
Svoboda Michal 12.09.1989 TJ Sokol Vršovice II.
533
4
 
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 16:28:34
7.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
odhlášeno pořadatelem
24.07.2020 16:39:56