Český tenisový svaz

Kulhánek Martin

Datum narození:
10.07.2002
Platnost reg. do:
20.12.2020
Klub:
TK Radošovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Neridé
350 (12)
 
 
 
2014
TK Neridé
292 (12)
 
 
 
2015
TK Radošovice
435 (1)
573 (4)
 
 
2016
TK Radošovice
 
320 (9)
 
 
2017
TK Radošovice
 
342 (1)
507 (6)
 
2018
TK Radošovice
 
 
316 (9)
 
2019
TK Radošovice
 
 
306 (9)
 
2020
TK Radošovice
 
 
277 (9)
 
2021
TK Radošovice
 
 
513 (1)
401 (4)
01.08.2020

TK Lány (C - 300), K: 4/-

32>16 Kulhánek Martin- Barták Jan6:0, 3:6, 1:0 (7)
16>8 Koliev Alexandr- Kulhánek Martin6:0, 6:0
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - II. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Radošovice B (3) - LTC Kolín A (1)
9
2.
07 - II. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK PTA Kolín (2) - TK Radošovice B (3)
1
1.
09 - III. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Radošovice C (4) - TK Mnichovo Hradiště B (5)
0
1.
Q III o sestup ze III. třídy
19.9.2020 9:30 NT 20.9. 9:30, TK Radošovice C - Spartak Hořovice
1
2.
Q III o sestup ze III. třídy
5.9.2020 9:30 NT 6.9. 9:30, LTC Kolín C - TK Radošovice C
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - II. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TK Radošovice B (3) - LTC Kolín A (1)
0
2.
07 - II. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK PTA Kolín (2) - TK Radošovice B (3)
1
1.
09 - III. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Radošovice C (4) - TK Mnichovo Hradiště B (5)
1
1.
Q III o sestup ze III. třídy
19.9.2020 9:30 NT 20.9. 9:30, TK Radošovice C - Spartak Hořovice
1
2.
Q III o sestup ze III. třídy
5.9.2020 9:30 NT 6.9. 9:30, LTC Kolín C - TK Radošovice C
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
1.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (8) - Slavoj Český Brod B (3)
0
2.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod B (3) - Lokomotiva Nymburk (6)
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
1.
22 - I. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Houštka (8) - Slavoj Český Brod B (3)
0
2.
22 - I. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod B (3) - Lokomotiva Nymburk (6)
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8