Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  TK LTC Děčín
Datum:  20.-24.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Franěk Michal
 
 
 
Šprlák-Puk Albert
6:3, 7:5
 
Jeníček Jiří
6:2, 6:4
 
Čech Michael
6:1, 6:2
 
 
 
 
7:6 (1), 2:6, 6:2
 
Zelinka David
 
Rinko Štěpán
6:3, 7:6 (1)
 
 
 
Vondrášek Jaroslav
3:6, 7:6 (3), 6:1
 
Cintl Matěj
7:5, 6:1
 
Černý Matyáš
scr.
 
Šlambor Jakub
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:0
 
Süč Dominik
 
Vachtl Jiří
2:6, 6:3, 6:3
 
 
 
Ullrych Roman
6:3, 7:6 (3)
 
Kračman Michal
6:3, 6:0
 
Vágner Josef
6:4, 6:2
 
Kladiva Šimon
6:2, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Reček Dominik
 
Rabas Daniel
6:1, 6:1
 
 
 
Kozler Adam
3:6, 6:2, 6:4
 
Zapský Kryštof
7:6 (3), 3:6, 6:4
 
Beran Jakub
6:0, 6:1
 
Jiroušek Tomáš
6:3, 6:2
 
 
4:6, 6:2, 6:0
 
Mrázek David
 
Vojtěchovský Lukáš
6:1, 6:2
 
 
 
Arendar Roman
6:4, 6:2
 
Šafář Martin
7:6 (4), 4:6, 6:3
 
Jermář Jan
1:6, 6:4, 7:5
 
Jordanov Petr
4:6, 7:6 (2), 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Tříška Martin
 
Blecha Adam
5:1, scr.
 
 
 
 
7:6 (3), 7:5
 
Pechala František
 
Bugaj Martin
6:4, 3:6, 6:2
 
Kraus Martin
7:6 (5), 6:1
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Nebojsa Stanislav
 
Bíško Michal
scr.
 
 
 
Jiroušek Lukáš
6:3, 6:3
 
Hlavačka Martin
6:2, 7:5
 
Jakoubek Petr
6:1, 6:3
 
Krumich Martin
6:0, 3:6, 6:2
 
 
6:7 (7), 6:4, 7:6 (3)
 
Pašalič Marko
 
Válek Milan
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Podlešák Marek
 
Pleva Jan
6:4, 6:3
 
Šilhavý Jan
7:6 (4), 4:6, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Bolardt Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Walter Schiel st.
Poznámka pořadatele: Program začíná zítra v 9 hodin dvouhrami: Franěk/Zelinka, Vondrášek/Suč, Kračman/Reček, Rabas/Jiroušek, Šafář/Tříska, Pechala/Nebojsa, Hlavačka/Krumich nebo Pašalič, Válek/Bolardt. Pak bude následovat první kolo debla
Počet účastníků45
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Bolardt Antonín 2630
Vachtl Jiří 3330
Nebojsa Stanislav 3530
Mrázek David 3825
Bíško Michal 4225
Vojtěchovský Lukáš 4325
Süč Dominik 5025
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 112001

Bolardt Antonín - Mrázek David
 
 
 
Jordanov Petr - Arendar Roman
6:1, 6:2
 
Jiroušek Lukáš - Šafář Martin
6:4, 0:6, 1:0 (3)
 
Šilhavý Jan - Černý Matyáš
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Ullrych Roman - Šlambor Jakub
 
Rabas Daniel - Minář Ivo
6:2, 7:6 (2)
 
 
 
 
scr.
 
Čech Michael - Vondrášek Jaroslav
 
Jermář Jan - Vencl Jiří
7:5, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Beran Jakub - Jeníček Jiří
 
Válek Milan - Tříška Martin
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Zelinka David - Vachtl Jiří
 
Kraus Martin - Kozler Adam
scr.
 
 
 
 
scr.
 
Kračman Michal - Kladiva Šimon
 
Blecha Adam - Zapský Kryštof
6:4, 1:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
3:1, scr.
 
Pašalič Marko - Rinko Štěpán
 
Šprlák-Puk Albert - Bugaj Martin
6:4, 6:3
 
Hlavačka Martin - Vágner Josef
6:4, 7:5
 
 
1:6, 6:3, 1:0 (11)
 
Bíško Michal - Nebojsa Stanislav
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Bolardt Antonín 2630
Vachtl Jiří 3330
Nebojsa Stanislav 3530
Mrázek David 3825
Bíško Michal 4225
Minář Ivo 5225
Zelinka David 6120
Rabas Daniel 6420
Kategorie : 12Součet BH: 205
Kódové číslo akce: 114001

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavrovsky Petr13.01.2001I.ČLTK Praha
Brtnický Filip25.04.1992TC Realsport Nymburk o.s.
Zoubek Vojtěch29.05.2000TK Havířov
Křipský Dominik06.09.1999SK Tenis Tišnov
Matuszewski Piotr22.04.1998TK Slavia Orlová
Wawrzyczek Andrej20.01.1988Tennis Hill Havířov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Reček Dominik19.02.1995I.ČLTK Praha
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Kollár Petr23.12.2002Severočeská tenisová o.s.
Linhart David26.08.1994Start České Budějovice
Vencl Jiří20.12.1981TK Mokrá-Horákov
Minář Ivo21.05.1984Tenis Cibulka