Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní přebor skupina A-starší žactvo

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
7
0
49:14
103:33
707:417
14
2
TK PRECHEZA Přerov B
Tisknout
5
2
42:21
87:50
633:459
12
3
Tennis Hill Havířov A
Tisknout
4
3
34:29
76:65
590:564
11
4
TK Havířov B
Tisknout
4
3
31:32
69:71
558:555
11
5
SK JC Sport Opava B
Tisknout
3
4
29:34
64:76
562:584
10
6
Slavoj Český Těšín
Tisknout
3
4
28:35
64:75
527:551
10
7
TK Hlučín
Tisknout
2
5
26:37
62:81
538:624
9
8
TJ Start Ostrava - Poruba B
Tisknout
0
7
13:50
29:103
322:683
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
26.05.2018
18
Slavoj Český Těšín TK TENNISPOINT FM A
2:7
5:16
62:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Spirka Simon
20
Knesl David
6
6:2
6:7
6:3
18
12
2
1
1
0
2.
Sochor Matyáš
9
Klimas Jan
4
2:6
6:4
1:4
9
16
1
2
0
1
3.
Macurová Hana
4
Dedková Nela
9
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Ondrzejek Michalina (EU)
3
Kubačáková Laura
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Bonk Vojtěch (H)
6
Nepožitek Lukáš
6
6:4
5:7
6:3
17
14
2
1
1
0
6.
SOSNA MAXIM
4
Babulík Michal
3
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Spirka Simon
SOSNA MAXIM
20
4
Klimas Jan
Babulík Michal
4
3
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Bonk Vojtěch (H)
Sochor Matyáš
6
9
Křistek Matěj
Fiala Filip
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Macurová Hana
Ondrzejek Michalina (EU)
4
3
Dedková Nela
Kubačáková Laura
9
6
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
               
62
115
5
16
2
7

Soupiska Slavoj Český Těšín

jméno
nar.
BH
1
Spirka Simon
19.02.2004
111
20
2
Sochor Matyáš
01.06.2004
262
9
3
Bonk Vojtěch (H)
26.04.2005
395
6
4
SOSNA MAXIM
21.06.2005
675
4
5
Zasada Filip (EU)
11.08.2006
892
3
6
Spirka Jonas
19.10.2006
1023
3
7
Wróbel Pawel (EU)
21.06.2004
1126
1
8
Benroth Kilián
30.08.2006
1126
1
9
Banot Hubert (EU)
09.04.2006
1126
1
10
Krawiec Kristián
22.12.2008
1126
1
11
Kafka Jakub
30.11.2008
1126
1
21
Mlčochová Zuzana
01.02.2004
320
6
22
Macurová Hana
30.06.2007
461
4
23
Ondrzejek Michalina (EU)
01.09.2007
560
3
24
Pasterny Marta (EU)
02.01.2007
560
3
25
Wawrzykova Laura
27.07.2005
786
1
26
Ryboňová Marie
12.02.2005
786
1
27
Ryboňová Ester
15.12.2006
786
1
28
Dronia Emilia (EU)
24.06.2008
786
1

Soupiska TK TENNISPOINT FM A

jméno
nar.
BH
1
Majchrzak Adam Aleksander (EU)
19.09.2005
246
12
2
Kubalka Igor (EU)
23.04.2005
279
9
3
Knesl David
29.11.2006
453
6
4
Klimas Jan
05.11.2006
717
4
5
Nepožitek Lukáš
29.04.2005
493
6
6
Babulík Michal
27.07.2006
954
3
7
Ondřej Matyáš
23.06.2005
1126
1
8
Stříž Marek
29.10.2005
1126
1
9
Stanovský Petr
30.06.2005
1126
1
10
Křistek Matěj
28.12.2006
1126
1
11
Fiala Filip
06.12.2005
1126
1
12
Rojíček Daniel
30.01.2008
1126
1
21
Baniarová Nina (EU)
04.05.2004
77
15
22
Dedková Nela
21.03.2004
168
9
23
Kubačáková Laura
11.06.2004
359
6
24
Hejčíková Sára
19.04.2004
470
4
25
Kučová Marta Anna
29.01.2004
478
4
26
Reinertová Veronika
02.07.2005
729
3
27
Ježková Tereza
12.11.2005
786
1
28
Votápková Lucie
10.11.2005
786
1