Datum narození: | 07.06.2013 |
Platnost reg. do: | 18.03.2025 |
Klub: | TJ Kralupy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., TJ Kralupy - TO SK Mělník |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., TJ Kralupy - TO SK Mělník |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klejna Frantisek | - | Sedláček Tomáš | 4:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš, Klejna | - | Rybář, Dau | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
0 |
2. | 34 - II. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice |
1 |
3. | 34 - II. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
0 |
2. | 34 - II. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice |
0 |
3. | 34 - II. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | - | Klejna Frantisek | scr. | |
získané body: 0 b. | ||||
team | - | Randák | scr. | |
získané body: 0 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
04.05.2024 NT 12.05., 34 - II. třída A TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klejna Frantisek | - | Hartl David | 6:3, 6:3 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 34 - II. třída A TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klejna, Randák | - | Hartl, Česák | 3:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 34 - II. třída A TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Holý Jakub | - | Klejna Frantisek | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 34 - II. třída A TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Labuda, Holý | - | Klejna, Randák | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., TJ Kralupy - LTC Rakovník B |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 44 - II. třída A 05.05.2024 NT 11.05., TJ Kralupy - LTC Rakovník B |
3 |
Družstva celkem (4hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 6 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 6 |
05.05.2024 NT 11.05., 44 - II. třída A TJ Kralupy - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Klejna Frantisek | - | Hink Matouš | 6:0, 6:1 |
získané body: 3 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 44 - II. třída A TJ Kralupy - LTC Rakovník B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Slunečko, Klejna | - | Hink, Šváchová | 6:0, 6:3 |
získané body: 3 b. |