Datum narození: | 27.02.2011 |
Platnost reg. do: | 28.03.2025 |
Klub: | TJ Kralupy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TJ Kralupy o.s. | 896 (4) | |||
2023-L | TJ Kralupy o.s. | 1113 (4) | |||
2024-Z | TJ Kralupy o.s. | 1335 (1) | |||
2024-L | TJ Kralupy | 1426 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., TJ Kralupy - TO SK Mělník |
0 |
2. | 23 - II. třída A 12.05.2024 NT 25.05., TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 23 - II. třída A 28.04.2024 NT 08.05., TJ Kralupy - TO SK Mělník |
0 |
2. | 23 - II. třída A 12.05.2024 NT 25.05., TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš Otakar | - | Dau Hung Anh | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TO SK Mělník | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš, Klejna | - | Rybář, Dau | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš Otakar | - | Winter Kristián | 4:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 23 - II. třída A TJ Kralupy - TK SK Kladno, z.s. B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš, Randák | - | Winter, Kadrle | 1:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
1 |
2. | 34 - II. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice |
0 |
3. | 34 - II. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy |
3 |
Družstva celkem (2hra) | 4 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 34 - II. třída A 27.04.2024 NT 01.05., Tenis Dobříš C - TJ Kralupy |
1 |
2. | 34 - II. třída A 04.05.2024 NT 12.05., TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice |
0 |
3. | 34 - II. třída A 11.05.2024 NT 19.05., TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rychlík Jiří | - | Mareš Otakar | 5:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
27.04.2024 NT 01.05., 34 - II. třída A Tenis Dobříš C - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Rychlík, Volf | - | Mareš, Slunečko | 6:7, 4:6 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 34 - II. třída A TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš Otakar | - | Jiroušek Tomáš | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024 NT 12.05., 34 - II. třída A TJ Kralupy - TJ Sokol Dobřichovice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Mareš, Slunečko | - | Jiroušek, Holec | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 34 - II. třída A TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sadílek Dominik | - | Mareš Otakar | 4:6, 3:6 |
získané body: 3 b. |
11.05.2024 NT 19.05., 34 - II. třída A TK Roja Příbram z.s. - TJ Kralupy | ||||
---|---|---|---|---|
team | Sadílek, Tydlitát | - | Horák, Mareš | 2:6, 6:1, 1:0 |
získané body: 0 b. |