Datum narození: | 23.11.2010 |
Platnost reg. do: | 07.02.2025 |
Klub: | TK Milo Olomouc |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TK Milo Olomouc | 655 (1) | |||
2023-L | TK Milo Olomouc | 820 (1) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D |
1 |
2. | Oblastní soutěž skupina D 05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc |
1 |
3. | Oblastní soutěž skupina D 08.05.2024, TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E |
0 |
4. | Oblastní soutěž skupina D 12.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D |
1 |
Družstva celkem (2hra) | 3 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní soutěž skupina D 28.04..2024, TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D |
0 |
2. | Oblastní soutěž skupina D 05.05.2024, TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc |
1 |
3. | Oblastní soutěž skupina D 08.05.2024, TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E |
0 |
4. | Oblastní soutěž skupina D 12.05.2024, Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 5 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 5 |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Dosedla Jan | - | Hlavinka Erik | 0:6, 1:6 |
získané body: 1 b. |
28.04..2024, Oblastní soutěž skupina D TJ Sokol Šumperk - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Macek, Baderle | - | Hrabal, Hlavinka | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlavinka Erik | - | Rečka Robin | 6:2, 4:6, 1:0 |
získané body: 1 b. |
05.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - I.NTC Olomouc | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jenčík, Hlavinka | - | Štelzig, Balcárek | 6:3, 6:4 |
získané body: 1 b. |
08.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlavinka Erik | - | Grimm Daniel | 6:3, 5:7, 0:1 |
získané body: 0 b. |
08.05.2024, Oblastní soutěž skupina D TK Milo Olomouc D - TK Milo Olomouc E | ||||
---|---|---|---|---|
team | Exler, Hlavinka | - | Zrůbek, Grimm | 4:6, 5:7 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024, Oblastní soutěž skupina D Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hackenwald Jiří | - | Hlavinka Erik | 1:6, 3:6 |
získané body: 1 b. |
12.05.2024, Oblastní soutěž skupina D Tenisový klub Šternberk, z.s. - TK Milo Olomouc D | ||||
---|---|---|---|---|
team | Široký, Hackenwald | - | Jenčík, Hlavinka | 2:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A |
1 |
3. | Oblastní přebor skupina B 04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov |
0 |
4. | Oblastní přebor skupina B 11.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | Oblastní přebor skupina B 27.04.2024, TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
0 |
2. | Oblastní přebor skupina B 01.05.2024, TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A |
1 |
3. | Oblastní přebor skupina B 04.05.2024, TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov |
0 |
4. | Oblastní přebor skupina B 11.05.2024, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlavinka Erik | - | Vala Max | 3:6, 2:6 |
získané body: 0 b. |
27.04.2024, Oblastní přebor skupina B TK Milo Olomouc A - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | ||||
---|---|---|---|---|
team | Jenčík, Hlavinka | - | Vala, Vantuch | 5:7, 2:6 |
získané body: 0 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kaleta Šimon | - | Hlavinka Erik | 4:6, 6:0, 0:1 |
získané body: 1 b. |
01.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Havířov, z.s. B - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Plutnar, Grygerek | - | Jenčík, Hlavinka | 2:6, 2:6 |
získané body: 1 b. |
04.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlavinka Erik | - | Pluskal Dominik | 0:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
04.05.2024, Oblastní přebor skupina B TK Milo Olomouc A - TK Gymnázium Uničov | ||||
---|---|---|---|---|
team | Hlavinka, Coufal | - | Pluskal, Vojáček | 2:6, 3:6 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Serafin Samuel | - | Hlavinka Erik | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
11.05.2024, Oblastní přebor skupina B TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Milo Olomouc A | ||||
---|---|---|---|---|
team | Serafin, Lys | - | Hlavinka, Coufal | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |