Český tenisový svaz

Macek Šimon

Datum narození:
17.04.2007
Platnost reg. do:
10.12.2020
Klub:
TJ TK Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ TK Šumperk
718 (6)
 
 
 
2019
TJ TK Šumperk
425 (12)
1006 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.08.2019, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY-ŠUMPERK

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.08.2019, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY-ŠUMPERK

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1
14.09.2019

TK Ústí n. Orlicí (C - 200), K: 4/4

8>4 Macek, Pelc - Vostřel, Klement 6:1, 6:3
4>2 Řehák, Milar - Macek, Pelc 6:1, 6:2
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, Sokol Zábřeh - TK Gymnázium Uničov
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, Sokol Zábřeh - TK Unex Uničov
1
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
1
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, Sokol Zábřeh - TK Gymnázium Uničov
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, Sokol Zábřeh - TK Unex Uničov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, Sokol Zábřeh - TJ MSV Studénka
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
1
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
6
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
05.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Vrbno p.Pradědem
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, TO Odry - T.J. Sokol Šumperk
6
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
6
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - T.J. Sokol Šumperk
1
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
05.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Vrbno p.Pradědem
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, TO Odry - T.J. Sokol Šumperk
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK Véska
0
5.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
16.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - T.J. Sokol Šumperk
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22