Český tenisový svaz

Havlíčková Beáta

Datum narození:
08.02.2002
Platnost reg. do:
14.12.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Louny
248 (9)
 
 
 
2014
TK Louny
61 (30)
 
 
 
2015
Severočeská tenisová o.s.
12 (1)
118 (12)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
18 (35)
341 (4)
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
4 (1)
86 (15)
309 (6)
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
290 (6)
11 (45)
187 (12)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
15
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
0
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
0
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
15
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
20
 Družstva celkem (2hra)
54
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
98
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
95

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
9
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
0
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
0
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
11
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
8
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
3
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
13
 Družstva celkem (4hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
98
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
95

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1
29.4.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
6
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
35
4.
DD1
27.5.2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
5.
DD1
17.6.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TCEN Hrádek nad Nisou A
1
6.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
15
 Družstva celkem (2hra)
70
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
109
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
103

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1
29.4.2018, LTK Liberec - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
2.
DD1
6.5.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - SK Tenis Duchcov
4
3.
DD1
20.5.2018, TKX Tennis Team Krupka z.s. - Severočeská tenisová o.s. A Most
21
4.
DD1
27.5.2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
5.
DD1
17.6.2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TCEN Hrádek nad Nisou A
1
6.
DD1
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (4hra)
39
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
109
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
103