Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
7
0
45:18
96:42
692:454
14
2
Sportovní klub Žižkov Praha B
Tisknout
6
1
48:15
99:40
724:481
13
3
TC Pankrác B
Tisknout
4
3
39:24
85:54
611:555
11
4
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
4
3
28:35
63:74
576:618
11
5
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
3
4
28:35
65:75
594:606
10
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Tisknout
2
5
25:38
56:83
545:645
9
7
VŠSK MFF Praha
Tisknout
2
5
19:44
40:89
485:639
9
8
Sokol Chuchle
Tisknout
0
7
20:43
45:92
457:686
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
4.5.2019
7
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B VŠSK MFF Praha
6:3
12:7
93:67
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kubánek Miloš
1
Karlický Josef (H)
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
2.
Březina Richard
1
Matejov Peter (EU)
1
6:1
4:6
6:1
16
8
2
1
1
0
3.
Kahl Jana
3
Gawlowská Karolína
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Špicarová Ivana
1
Fabiánová Petra (H)
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Novák Tomáš
1
Karlický Jan (H)
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Šota Petr (H)
1
Ježek Aleš
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Novák Tomáš
Šota Petr (H)
1
1
Karlický Josef (H)
Karlický Jan (H)
1
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Kubánek Miloš
Březina Richard
1
1
Ježek Aleš
Matejov Peter (EU)
1
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
9.
Kahl Jana
Špicarová Ivana
3
1
Gawlowská Karolína
Fabiánová Petra (H)
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
93
67
12
7
6
3

Soupiska TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B

jméno
nar.
BH
1
Šimeček Jan
23.02.1959
1044
1
2
Kubánek Miloš
27.11.1961
1044
1
3
Lacina Pavel
29.08.1976
1044
1
4
Březina Richard
20.05.1970
1044
1
5
Novák Tomáš
23.05.1983
1044
1
6
Porkert Lukáš
16.03.1984
1044
1
7
Vychodil Matěj
24.08.1984
1044
1
8
Šota Petr (H)
11.11.1963
1044
1
21
Kahl Jana
07.10.1960
843
3
22
Volfová Jolana
15.06.1971
1030
1
23
Pauerová Milena
07.03.1956
1030
1
24
Březinová Světlana
27.09.1969
1030
1
25
Špicarová Ivana
19.08.1967
1030
1

Soupiska VŠSK MFF Praha

jméno
nar.
BH
1
Scholz Marek
26.03.1987
545
4
2
Karlický Josef (H)
27.09.1984
1044
1
3
Matejov Peter (EU)
16.09.1992
1044
1
4
Karlický Jan (H)
12.03.1988
1044
1
5
Šimko Martin (EU)
31.08.1992
1044
1
6
Sodomka Martin
02.03.1981
1044
1
7
Ježek Aleš
19.09.1968
1044
1
8
Wainar Michal
02.12.1979
1044
1
21
Gawlowská Karolína
10.03.1999
1030
1
22
Fabiánová Petra (H)
08.04.1988
1030
1