Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Sokol Vršovice II.
Tisknout
6
0
40:14
84:33
596:387
12
2
Sportovní klub Žižkov Praha B
Tisknout
5
1
41:13
85:34
614:415
11
3
TC Pankrác B
Tisknout
3
3
30:24
67:53
496:486
9
4
Sokol Dolní Počernice z.s. A
Tisknout
3
3
26:28
59:61
516:510
9
5
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
3
3
21:33
49:68
480:540
9
6
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B
Tisknout
2
4
21:33
47:71
478:549
8
7
VŠSK MFF Praha
Tisknout
2
4
19:35
39:71
416:524
8
8
Sokol Chuchle
Tisknout
0
6
18:36
39:78
391:576
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TC Pankrác B Sokol Dolní Počernice z.s. A
6:3
15:7
104:69
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
Sokol Dolní Počernice z.s. A TJ Sokol Vršovice II.
3:6
6:12
75:97
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
Sokol Chuchle Sokol Dolní Počernice z.s. A
3:6
7:14
79:105
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Sokol Dolní Počernice z.s. A Sportovní klub Žižkov Praha B
2:7
6:14
68:104
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s.B Sokol Dolní Počernice z.s. A
4:5
9:11
87:101
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
Sokol Dolní Počernice z.s. A VŠSK MFF Praha
7:2
15:4
98:39
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
Sportcentrum Uhříněves Sokol Dolní Počernice z.s. A
0:0
 
 
 

Soupiska Sokol Dolní Počernice z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Franta Roman
03.08.1962
1044
1
2
Lajbl Michal
08.06.1981
1044
1
3
Mráz Jan
31.12.1974
1044
1
4
Tichý Miroslav
16.07.1976
1044
1
5
Černý Vlastislav
30.05.1952
1044
1
6
Neřold Tomáš
21.06.1977
1044
1
7
Jandak Vratislav
12.09.1969
1044
1
8
Brejcha Tomáš
08.02.1987
1044
1
9
Richter Jan
01.02.1978
1044
1
10
Čapek Jan
17.07.1986
1044
1
11
Pospíšil Stanislav (H)
13.06.2000
1044
1
12
Richter Zbyněk
24.09.1945
1044
1
21
Havlová Radka
02.02.1976
1030
1
22
Čížková Martina
03.04.1965
1030
1
23
Karochová Petra
24.03.1972
1030
1
24
Mikušková Natálie
17.05.2001
1030
1
25
Böhm Milena
16.02.1984
1030
1
26
Pospíšilová Kristýna (H)
13.06.2000
1030
1
Kapitán družstva Sokol Dolní Počernice z.s. A
Příjmení a jméno: Richter Zbyněk
Telefon: 602243214
E-mail: starosta@dpocernice.cz
Zástupce kapitána družstva Sokol Dolní Počernice z.s. A
Příjmení a jméno: Mráz Jan Bc.
Telefon: 602265090
E-mail: jan.mraz@bkteam.cz