Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-13.06.
Pořadatel:
západočeský ()
Místo konání:
TK Loko Plzeň
Kódové číslo:
916771
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Koskuba Jakub
Nám. gen. Píky 37
326 00 Plzeň
Tel. (1):
776097386
E-mail:
koskuba@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Začátek zápasů v sobotu 12.6. v 9:00, losování proběhne v 8:40
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sovová Matylda 02.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
27.05.2021 17:27:48
2.
Jezberová Emma 11.02.2012 TK Sokolov  
27.05.2021 17:53:24
3.
Cajthamlová Anežka 03.05.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
27.05.2021 19:07:17
4.
Veselá Alena 23.07.2012 TK Slavia Plzeň  
27.05.2021 19:43:43
5.
Veliká Sofie 07.12.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
27.05.2021 20:44:17
6.
Krystková Nela 19.09.2013 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
27.05.2021 21:20:20
7.
Kováříková Viktorie 25.05.2012 TK Slavia Plzeň  
28.05.2021 07:58:28
8.
Zedníková Amálie 06.12.2013 TK Slavia Plzeň  
28.05.2021 09:16:11
9.
Bínová Natálie 26.08.2013 TK Slavia Plzeň  
29.05.2021 12:04:56
10.
Kust Olivier 10.02.2013 TK Slavia Plzeň  
31.05.2021 08:35:11
11.
Dubský Šimon 28.08.2012 TK Slavia Plzeň  
31.05.2021 10:10:53
12.
Matějovic Mathias 08.10.2013 LTC Domažlice  
31.05.2021 19:42:53
13.
Švejnoch Marek 09.02.2012 LTC Domažlice  
31.05.2021 19:44:54
14.
Hofman Patrik 18.12.2012 TK Slavia Plzeň  
31.05.2021 20:44:57
15.
Fořtová Eliška 09.11.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
31.05.2021 23:30:12
16.
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s.  
01.06.2021 08:36:20
17.
Skácel Marcel 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá  
02.06.2021 05:41:37
18.
Skácel Štěpán 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá  
02.06.2021 05:42:21
19.
Palenčárová Ella 26.09.2013 TK Vodní stavby Plzeň  
03.06.2021 20:02:24
20.
Trefancová Sára 01.02.2013 TK Vodní stavby Plzeň  
03.06.2021 20:02:51
21.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
05.06.2021 23:10:29
22.
Pechová Nikol 23.05.2012 TK Slavia Plzeň  
06.06.2021 18:51:21
23.
Cibulková Viktorie 28.06.2012 LTC Domažlice  
07.06.2021 08:31:00
24.
Soukup Lukáš 09.08.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
07.06.2021 08:56:42
25.
Knorová Anežka 01.09.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
07.06.2021 18:45:22
26.
Faschingbauer Jan 23.12.2013 LTC Domažlice  
07.06.2021 22:00:33
27.
Holler Jaroslav 19.03.2014 TK Slavia Plzeň  
08.06.2021 23:34:46
28.
Heidlerová Hana 28.02.2012 LTC Domažlice  
09.06.2021 09:59:14
29.
Konkolová Sára 10.09.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. volná karta
10.06.2021 18:50:49
30.
Tofi Vivien 23.01.2012 TK Slavia Plzeň volná karta
10.06.2021 18:51:35
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta