Český tenisový svaz
Název:
V. Moneta MČR v babytenise - hoši
Datum:
18.-20.09.
Pořadatel:
ČTS ()
Místo konání:
Rakovník
Kódové číslo:
916749
Dvorců + povrch:
16 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Ředitel MČR: Miloš Cafourek 608 444 161
Zástupkyně (ubytování): Šárka Pichertová 608 444 156
Vrchní rozhodčí: Leoš Fiala 777 922 395
Prezence: pátek 17.9.2021 od 15:00 do 17:00 v místě konání nebo SMS na tel. 777 922 395
Losování: pátek 17.9.2021 18:00 klubovna TC Cafex Rakovník

Zahájení zápasů: sobota 18.9.2021 10:00 dvorce TC Cafex (8) všechny skupiny A - H
Tréninky pouze v areálu TC Cafex - pátek 12:00-20:00, sobota 8:00-9:30 - podle rozpisu na informační tabuli
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselý Matěj 12.07.2013 TK PRECHEZA Přerov o.s. SM
15.03.2021 07:20:08
2.
Dvořák Jan 16.10.2013 TK TOLA StČ
16.03.2021 10:26:56
3.
Bervid William 23.05.2012 I.ČLTK Praha volná karta ČTS
19.03.2021 20:04:37
4.
Toman Bruno 01.08.2013 TK Sparta Praha Praha
06.04.2021 16:20:34
5.
Wollner Filip 28.06.2012 I.ČLTK Praha Praha
26.04.2021 12:08:06
6.
Kynčl Jakub 01.10.2013 TK Sparta Praha volná karta ČTS
13.06.2021 14:52:10
7.
Havlík Jan 12.04.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav StČ
13.06.2021 19:20:34
8.
Kouba Adam 09.07.2012 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. StČ
15.06.2021 07:43:26
9.
Krejčí Filip 25.03.2012 TJ Centropen Dačice
15.06.2021 08:20:35
10.
Král Jáchym 28.04.2012 SK Tenis Mýto, z.s.
19.06.2021 11:08:26
11.
Šuda Jakub 03.05.2012 TK AGROFERT Prostějov JM
20.06.2021 18:38:15
12.
Kindl Samuel 01.01.2012 TK Pernštýn 1897 Pardubice
23.06.2021 09:26:32
13.
Malinský Josef 25.08.2012 TK Hlinsko
23.06.2021 09:26:50
14.
Bílek Michal 13.01.2013 TC Chrudim z.s.
23.06.2021 09:27:08
15.
Vala Oliver 04.07.2012 TC Dvůr Králové, z.s.
23.06.2021 09:27:29
16.
Zikmund Adam 29.01.2013 TK Sparta Praha Praha
01.07.2021 11:24:31
17.
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 SK HAMR, z.s. volná karta ČTS
26.07.2021 15:48:58
18.
Obyt Tobiáš 28.02.2012 LTC Slovan Kladno StČ
04.08.2021 21:10:04
19.
Nekola Matyáš 10.04.2012 TK VEVE Tábor
06.08.2021 09:54:28
20.
Krkoška Šimon 16.07.2012 Tenisový klub Studénka z.s. SM
09.08.2021 11:26:07
21.
Mohyla René 06.07.2012 TK Milo Olomouc SM
09.08.2021 11:26:16
22.
Cecava Patrick 19.09.2012 TK TENNISPOINT FM SM
09.08.2021 11:26:24
23.
Bednář Ondřej 01.05.2012 TJ Zbrojovka Vsetín volná karta ČTS
09.08.2021 11:26:54
24.
Trnka Tomáš 19.12.2012 LTC České Budějovice,z.s.
09.08.2021 11:33:45
25.
Jindra Jan 31.01.2012 LTC Tábor 1903
09.08.2021 11:33:54
26.
Weigert Matyáš 12.04.2012 SK HAMR, z.s. Praha
15.08.2021 20:40:07
27.
Miketa Matias 30.03.2013 Tenis Cibulka volná karta pořadatele
17.08.2021 10:10:28
28.
Motal David 21.05.2012 TK AGROFERT Prostějov JM
20.08.2021 09:53:02
29.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
29.08.2021 12:10:23
30.
Sklenička Vojtěch 09.05.2013 TK Roudnice n.L.
03.09.2021 20:12:24
31.
Komárek Matěj 08.01.2014 LTK Liberec
05.09.2021 09:16:00
32.
Sabotinov Viktor 19.03.2012 Slavoj Litoměřice
05.09.2021 11:38:43
33.
Riegl Vojtěch 26.09.2012 LTK TEPLICE o.s.
05.09.2021 16:24:44
34.
Bulejka Adam 06.09.2012 TK Uherské Hradiště JM
06.09.2021 15:03:06
35.
Beneš Sebastian 28.02.2013 SK TALENT 13 - spolek volná karta pořadatele
07.09.2021 09:25:42
36.
Kolář Jan 07.08.2012 TC-ŽLTC Brno, z.s. JM
07.09.2021 09:53:47
37.
Dubský Šimon 28.08.2012 TK Slavia Plzeň
07.09.2021 13:17:59
38.
Skácel Štěpán 25.07.2012 TJ Slavoj Chodová Planá
07.09.2021 13:18:23
39.
Zýka Andreas 13.01.2013 TK Sparta Praha volná karta MČRDR SPA
12.09.2021 19:40:24
40.
Jirák Tomáš 19.03.2012 TK AGROFERT Prostějov volná karta MČRDR PRO
16.09.2021 18:42:20

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Ježek Tomáš 26.05.2013 TK AGROFERT Prostějov  
15.03.2021 00:40:37
2.
Pribiš Vincent 13.04.2012 SK Aritma Praha  
21.04.2021 23:36:07
3.
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Olymp Praha  
20.06.2021 20:52:14
4.
Ruml Jan 06.10.2012 TK SB Světlá n.Sáz. 1. náhradník VČ
23.06.2021 09:27:49
5.
Ondráček Šimon 19.05.2012 TC Chrudim z.s. 2. náhradník VČ
23.06.2021 09:28:19
6.
Zenkl Petr 02.01.2012 SK Aritma Praha  
08.09.2021 09:09:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Pěchovič Rafael 10.10.2012 Pála Vízner Tennis z.s. odhlášeno hráčem
21.07.2021 09:43:48
2.
Sovová Matylda 02.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
26.08.2021 16:06:19
3.
Štěpánek Adam 21.09.2012 TGC Kunratice odhlášeno hráčem
30.08.2021 11:30:21
4.
Šimek Oliver 27.07.2012 TC-ŽLTC Brno, z.s. odhlášeno hráčem
13.09.2021 14:58:10
5.
Říha Marek 17.09.2012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
13.09.2021 16:55:21
6.
Nedoma Nataniel 08.04.2012 SK Aritma Praha odhlášeno hráčem
13.09.2021 21:00:55
7.
Mikeš David 06.07.2012 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno pořadatelem
16.09.2021 18:42:01
8.
Růžička Antonín 28.07.2012 Jiskra Velké Březno odhlášeno pořadatelem
16.09.2021 19:56:51